#2
Nie ma różnicy czy dane akumulatorki będą pasować do danego aparatu :D
Za ten komplet duuuuża cena prawie dwie bańki, ja bym wziął coś tańszego :)

#5
Podobno Pentagramy są b.dobre, mają prawie 100% pojemność w sosunku do zapewnień z naklejek :D
Ja do cyfry używam energizery i są w porządku, dobra, renomowana firma :D

#6
Wygląda toto ciekawie. Ja osobiście po kilku latach używania aku wracam do baterii. Mam dość nierównomierengo rozładowwyania się aku, a co za tym idzie braku pewności przy sięganiu po kilku dniach odpoczynku po aparat. Odpali? Czy nie odpali?

#7
LodzerMensch pisze:Mam dość nierównomierengo rozładowwyania się aku, a co za tym idzie braku pewności przy sięganiu po kilku dniach odpoczynku po aparat. Odpali? Czy nie odpali?
Mam to samo z energizerami,których używam do lampy. :(
Ale duracelki w kompakcie dziewczyny dzialaja jak nalezy.
Moze dlatego,ze to kompakcik-nie wiem,ale trzymaja minimum 4 razy dłuzej niz baterie.

#8
Ciekawa rzecz, że w lampie aku GP trzymają OK, natomiast w aparacie - czy to Energizer, czy GP po kilku dniach letargu aparatu tracą "napięcie":) Obojętnie czy to D5 z battery packiem, czy 7000.

#9
LodzerMensch pisze:Ciekawa rzecz, że w lampie aku GP trzymają OK, natomiast w aparacie - czy to Energizer, czy GP po kilku dniach letargu aparatu tracą "napięcie":) Obojętnie czy to D5 z battery packiem, czy 7000.
Miałem dokładnie to samo... używałem Energizerów 2500, niby to dobre, markowe, japońskie, a zachowywały siędziwnie, może podróby były...

A'propos pierwszego zestawu, to po pierwsze primo strasznie drogi, a po drugie primo do Sanyo jeśli chodzi o baterie to mam zero zaufania. A ładowarka też jakaś taka no name china, jak tysiąc innych... Poszukałbym czegoś tańszego.