#44
Rzeczywiście zeszliśmy z tematu. Bywałem trochę w tych okolicach - jest wiele ciekawych rejonów a i miejsc wdzięcznych do utrwalenia na focie. Jakieś pejzaże, jakieś chatki... :wink: Trochę poniżej tj. na południe lub płd-wsch z kolei Pojezierze Łęczyńsko - Włodawskie. Tam jest gdzie pochodzić z teleobiektywem :idea:

#46
Z topografii piątka! Byłem właśnie na plfoto.com i oglądałem Twoje prace - :roll: - fiu, fiu!!! :ok: :D Jestem pod wrażeniem. Odezwę się za dwa tygodnie. Pozdrawiam

Canon

#48
Ja posiadam Canona 33 = standart 28-80 i Tamrona 70-300. Mam też Zenita 12 XP i jestem bardzo zadowolony, canon tez mi pasi ale ciagle się go uczę :))))
pozdro kosu :)

#49
No teraz jeszcze 50mm f1,4 28mm f2,8 i 135 f2,8 i będziesz dopiero zdowolony :-)). Albo tokine 28-70ATX pro i 80-200 ATX pro i tez będziesz skakł po ścianach :lol: :lol:

Nikon rządzi; Nikon radzi; Nikon nigdy Cię nie zdradzi...

#51
to w takim razie ja też się pochwalę...:)

Nikon N70 (+ battery-pack)
Nikon F-301
+ Sigma EX 28-70mm/2.8
+ Exakta 70-210mm/4.0-5.6
+ Nikon E 50mm/1.8
+ Sigma af 28-80mm/3.5-5.6

Canon PowerShot A80 ( :arrow: pora zmienić na Fuji FinePix S1 Pro.)

no i jeszcze kijev, fed, smiena i rozmaite badziewia co ładnie na półce świecą...
Ostatnio zmieniony wt mar 23, 2004 4:37 pm przez dobryMaciek, łącznie zmieniany 1 raz.

#52
Ja powiedział bym inaczej .Jest LEICA M i cała reszta do tej reszty zalicza sie tak asamo Nikon jak i Leica R ( Ale ja z tej reszt y wolę system R :-)).)
p.s Takie szkło Nikkor H 50mm F2,0 widziałem niedawno na aukcji >..

#53
Ja pstrykam Pentaxem MX, przy zastosowaniu obiektywów: 200mm, 50mm i 28mm.
Jestem z tego sprzętu niezmiernie zadowolony. :D :bravo:

#56
a ja mam starego jak świat pentaxa spotmatica (taki klasyczny manual, prawie zenit :), do tego trochę filtrów, dwa ruskie obiektywy 35 i 135, jakiegoś flasha hanimexa... w odwecie czasem przychodzi poczciwy dwuobiektywo lubitel średniego formatu i canon 300 ale to, to pozyczam czasem... tyle ;)

#57
A ja właśnie zakupiłem Canona A1 + 50/1.4 i szaleje z radości :jump:
Mam jeszcze w szafie EOS'a 300 + 28-105 (obiektyw kitowy "plastikowy")

#59
Panowie, ha!
Ja odziedziczylem po dziadku aparat ktore zwie sie START- dwuobiektywowy, ktorym "celuje" sie od gory...

boje sie go odpalac, bo jak widze jest to aparat coanjmniej srednioformatowy...

#60
A ja mam Canona T90 z optyka Canona oraz Cyfrowke Canon G2. T90 to super manualny sprzet i praktycznie nie do zdarcia (odpukac)/ Gdzies lezy jeszcze ZENIT TTL, a o aparacie smiena nie wspomne.