#163
A ja wlasnie stalem sie szczesliwym(to sie okaze po testach aparatu) posiadaczem Contaxa 167MT <jupi> mam upragniona i wlasna puszke (na RTSa II albo II mnie nie stac jeszcze..), jak sie z nim troche poznam blizej to moze jakis tescik walne. ALe pierwsze wrazenie jest bardzo pozytywne, choc wazy slusznie, prawie z zenitem moze sie zrownac :)

pozdro

#164
migawka pisze:A ja wlasnie stalem sie szczesliwym(to sie okaze po testach aparatu) posiadaczem Contaxa 167MT <jupi> mam upragniona i wlasna puszke (na RTSa II albo II mnie nie stac jeszcze..), jak sie z nim troche poznam blizej to moze jakis tescik walne. ALe pierwsze wrazenie jest bardzo pozytywne, choc wazy slusznie, prawie z zenitem moze sie zrownac :)

pozdro
tu i tak wszystko robi .....szkło puszka to puszka

#165
@emo sie wie dskonale, ale bez puszki nie zrobisz nic a ja do tej pory nie mialem zadnej wiec od czegostrza zaczac... teraz moge spokojnie pozbierac pare szkiel :)

pozdro

#167
Początki na nieśmiertelnym Zenicie, później Yashica fx-3 super z fajniutką sto-trzydziestką. No a teraz Canon Eos 300, puki co ze standartowym obiektywem 28-90 mm. Jeszcze tylko zdjęcia nauczyć by się robić :lol:

#169
Ooo, to może ja też sie wpisze :wink: No więc :

EOS 300 V
EOS 300 D
Tokina 19-35 /3.5-4.5
EF 28-105 /3.5-4.5 USM
EF 75-300 / 4.0-5.6
Spedline 580 EX

Troche filterków i przenośny HDD :lol:

#170
To ja zrobie updejt swojego postu sprzed roku:
http://foto.fotoarts.pl/viewtopic.php?p=15798#15798

Ostal sie 10D i Tamron.
Doszedl 20D.
Szkla wymienione:
50 1.8 -> 50 1.4
Sigma 18-50 4.5-4.6 DC -> Canon 17-35 2.8 L
Canon 70-210 3.5-4.5 -> Canon 70-200 2.8 IS L
Lampa 420EX -> 580EX

Teraz, posiadajac szybki, wygodny i zadowalajacy sprzet czas nauczyc sie robic zadowalajace zdjecia :roll: .
Zastosowanie nadal to samo - reporterka, portrety, zwierzaki.

#172
Vitez pisze:
Teraz, posiadajac szybki, wygodny i zadowalajacy sprzet czas nauczyc sie robic zadowalajace zdjecia :roll: .
Zastosowanie nadal to samo - reporterka, portrety, zwierzaki.
Nie sądzisz Vitez, że kolejność powinna być wręcz odwrotna. Nie ma nic gorszego jak wywalić kupę kasy na sprzęt, którym w efekcie końcowym otrzymasz tylko dobre technicznie foty :wink:

#173
Minolta Maxxum (Dynax ) 7
Tamron SP 28-75 f/2.8 XR Di LD
Sigma 70-300 f/4-5.6 APO
Minolta 3600HS
do tego jeszcze dochodzą różneakcesoria jak filtry itp.

#174
migawka pisze:@emo sie wie dskonale, ale bez puszki nie zrobisz nic a ja do tej pory nie mialem zadnej wiec od czegostrza zaczac... teraz moge spokojnie pozbierac pare szkiel :)

pozdro
Tak wiem wiec tez sobie cos kupiłem " na dzień dziecka " Eos 1 z bpE1 wielka krowa nie to co R4 cena okazała sie nierozsądnie niska ja............ tez nabywajac tegoż klamota............

#175
Camillo pisze:a po co Ci teraz 10D, nie chcesz sie go pozbyc, powiedzmy za trzy miechy :P
Na jednym body szeroki kat , na drugim tele i sru - np na koncert czy demonstracje 8) .
Poza tym 10D pstryka moja dziewczyna jak sobie na spacer do ZOO idzie.
Jest mi przydatny jako zapasowe body a sprzedaz nieoplacalna gdy nadal go uzywam. Jak sie bedzie naprawde kurzyl to moze sprzedam ;)
Leprekan pisze: Nie sądzisz Vitez, że kolejność powinna być wręcz odwrotna. Nie ma nic gorszego jak wywalić kupę kasy na sprzęt, którym w efekcie końcowym otrzymasz tylko dobre technicznie foty :wink:
Nie, nie sadze :P
Lubie miec sprzet na ktory nie mam co narzekac by wine za nieudane foty nie probowac zwalac na sprzet a tylko na siebie (np do grania w Quaka - mysz Logitech MX518 i podkladka Icemat , by nie marudzic "bo mi myszka sie zabrudzila/zwariowala" 8) ) - nie widze w tym "cos gorszego" .