Reala za 13 PLN?

#1
O co chodzi z tą ceną na Allegro za Realę (13 PLN). Wiele osób oferuje w tej cenie, podczas kiedy w sklepie kosztuje ona ok. 27 PLN. W związku z tym jest ona:
a) kradziona ? :(
b) podrobiona ? :evil:
c) przeterminowana ? (twierdzą że nie) :x
d) ??? :D

AD

#2
W sklepie doliczają marżę za lokal i wołanie.
Jak sobie sam doliczysz koszt przesyłki i właśnie wołanie, to już nie ma takiej różnicy.

#3
Bardzo mozliwe ze kazde z osobna albo wszytko co powyzej ....
Ale fakt jest tez taki ze standardowo w sklepie jest sporo drozej niz np na gieldzie.

Wprawdzie za 13 zl to jeszcze nie kupilem ale za 16 mi sie udalo :)

Popatrz nawet na cene zwyklej superii :(

#7
Ja za 13 nie widziałem, ale po 16-17 to tak. Kupuje filmy na allegro, bezproblemowo. Nic się nie dzieje. A slajdy to juz przebicie faktycznie poniżej 50%

#11
Mi slajdy w Poznaniu wołają za 10PLN. Podobnie jak u Ciebie Incuba jedna, dwie jakieś dziwne klatki. Terminy tylko mają nie fajne, około 7dni, niekiedy 5dni, wtedy dzwonią, że szybciej do odebrania jest.

#12
Ja zawsze kupuje u Grabolex. Jak kupujesz 5 sztuk przeyłka gratis. Ja np kupiłem 3 sensie + 2 reale i przesyłka gratis. Filmy bez zarzutu. Polecam tego typu zakupy

Re: Reala za 13 PLN?

#13
deja pisze:O co chodzi z tą ceną na Allegro za Realę (13 PLN). Wiele osób oferuje w tej cenie, podczas kiedy w sklepie kosztuje ona ok. 27 PLN. W związku z tym jest ona:
a) kradziona ? :(
b) podrobiona ? :evil:
c) przeterminowana ? (twierdzą że nie) :x
d) ??? :D

AD
Witam :)

a) w 100% legalna !!!!!!!!!!
b) w 100% orginał !!!!!!!!!!
c) teraz mam terminy sierpień-wrzesień 2006 :)
d) mam ponad 1000 pozytywow myslisz że je z kapelusza wyciagnąłem ?? :P

Cygnus dziekuje za reklame :) Jarry też sie cieszy :)

pozdrawiam wszystkich zwłaszacza Incuba & Kosmo23 !!! :)

ps. zapraszam do licytacji :P

#16
Ceny z Gieldy w stolicy ( z ostatniego tygodnia)
Reala 135' - 11zł
reala 120' - 10zł
velvia 135' - nie wiem
velvia 120' - 15zł
HP5 120' - 10 (lub 11)zł

Terminy ok, nie kradzione bo facet juz kilka lat tym handluje. Ja juz od dluzszego czasu Superia sobie glowy nie zawracam - jest tansza o 2 zł wiec to bez sensu.
Pozdrawiam.

#20
Rev pisze:ale mówicie o fuji REALA czy o fuji SUPERIA REALA, bo to pono spora roznica...
Mowa o Fuji REALA nie o SUPERIA REALA :) ..... ja kupilem za 12 zl