#4
miałem kiedyś taką maszynkę więc służę pomocą jak jeszcze nie zapomniałem ale 3000 N to była prosta konstrukcja.
Zapodaj o co chodzi a postaram się pomóc

#6
Wiem, że już ponad pięć lat minęło od ostatniej odpowiedzi w tym temacie, ale może ktoś będzie w stanie mi pomóc odnośnie aparatu EOS 3000N. W sumie krótkie pytanko: Czy wyświetlacz w tym modelu gaśnie jak pokrętło jest na OFF? U mnie ciągle się świeci i nie wiem, czy tak ma być..
(Dziś kupiłem za grosze ten aparat i kompletnie się na tym nie znam.. Ale uznałem to za dobry powód, by rozpocząć zabawę z analogiem :))

#10
A jaki film do niego najlepiej kupić? Ten co jest w środku jeszcze się nie skończył, dlatego nie wiem jaki ma być, bo nie mam jak podejrzeć, a chciałbym kupić sobie zapas :]

#11
Ok, film kupiony, ale aparat już inny, bo model starszy eos 3000. W 3000n okazało sie, że szwankuje flash więc wymieniłem body na 3000 i wszystko hula. Są jakieś znaczące różnice między tymi dwoma aparatami?

#14
chyba tylko jeden z moich aparatów ma wbudowany flesz, ale tego aparatu głównie moja pani używa. jeden ma dokręcany, ale tyle co go sprawdziłem, reszta nie posiada. mam jeden zewnętrzny którego praktycznie nie używam, jeśli już mi się przydarzy błyskać to z parasolek.
cron