#21
to nie jest dobry wywolywacz do tego filmu. bedziesz rozczarowany efektem. powinienes to wywolac w atomalu lub innym wywolywaczu do filmow wysokoczulych.

#22
HEJ. taaaaak.....hmmmm wiem jakie efekty daje APX 400 + Rodinal... ale nawet nie mam mozliwosci sprwidzic aby to wywylanie doszlo wogole do skutku.....ale mozliwe ze znalazlam inne rozwiazanie, pozdrawiam

#23
Z moich doświadczeń wynika, że czasy na ulotce Rodinalu Classic dla APXów są mocno zawyżone, obraz jest przewołany i traci się bezpowrotnie szczegóły w światłach. Myślę, że czasy prezentowane na www.digitaltruth.com są bliższe oczekiwanemu (przynajmniej przeze mnie) efektowi.

#24
Dla zainteresowanych............. jak rozwiazałam problem. APX 400 wywolalam w D 76, czas 12 minut. bez rozcienczania chemii. Wyszlo bdb i rzeczywiscie lepiej-mniejsze ziarno niz z Rodinalu. Pozdrawiam

#25
przepieknie swieci sie na papier APXAa moczonego w Amidolu ma ogromna pojemosc w swiatlach i cieniach .......tylko to jak jazda po ostrzu noza lekkie wachnioecie i lezysz ....:)