Problem z Gimp'em

#1
Witam, założyłam ten temat aby między innymi rozwiązać mój problem z Gimpem. W momencie, gdy się on uruchamia i następuje pod koniec odpytywanie nowych wtyczek połączone z uruchamianiem pierwszego pliku zealouscrop.exe. Wtedy wyskakuje mi komunikat, ze "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło sie, ponieważ nie znaleziono libgimp-2.0-0.dll. Ponowne zainstalowanie tej aplikacji może naprawić problem". Sytuacja powtarza sie dla wszystkich plików podczas uruchamiania nowych wtyczek...

Prosiłabym o pomoc, gdyż potrzebny mi jest ten program ;-) a nie wiele się na tym znam ;-)
Z góry dziękuje :-)

#4
corvus pisze:odinstaluj, zainstaluj GTK+ i najnowszą wersję Gimp'a. Jak nie pomoże, to pogadamy
Mialem ten sam problem, co Aska. Twoje rozwiazanie tez nie okazalo sie kuteczne.

#5
Może to jest problem z ścieżkami do bibliotek? Czy szukałaś tej biblioteki (pliku) na dysku? Może zwyczajnie GIMP nie może jej zlokalizować (brak odpowiedniej zmiennej środowiskowej) ?

#6
ryciek pisze:Mialem ten sam problem, co Aska. Twoje rozwiazanie tez nie okazalo sie kuteczne.
Dziwi mnie to trochę, bo instalowałem GIMP'a już na conajmniej kilkunastu kompach w firmie i nigdy się z takim problemem nie spotkałem.

W takich przypadkach zazwyczaj używam programu FileMonNT, świetnie śledzi działalność aplikacji (gdzie program szuka jakiego pliku i z jakim skutkiem).

A czy uruchamiasz program z uprawnieniami administratora?

Którą wersję Gimp'a instalujesz i którą masz wersję GTK+?
cron