Strona www

#1
Jest na forum paru grafikow lub obeznanych w ps wiec chcialbym sie Was zapytac jak zrobic pelnowartosciowe tlo na witrynke?? Hmm zapewne nie podacie mi na tacy rozwiazania, ale chodzi o cos takiego: http://www.michalloboz.hk.pl/ W ogole nie mam pojecia jak sie zabrac za to... Czy polaczyc jakies dziwne ksztalty w fotkach? Czy wziasc olowek i samemu to narysowac?? Nie mam pojecia... Prosze o jakies porady...

Apropo czy znacie jakies fajne kursy flasha??[jakies stronki] (oprocz webmaniaka bo ta stronke juz znam i zupelnie pomylona jest gdyz nic co tam jest napisane sie nie zgadza i nie moge nawet jednego odnosnika sklecic)

#4
Zapytaj Revo, on jest oblatany w tych sprawach ja dopiero pierwsze kroczki stawiam. Jeśli chodzi o tlo to myślę, że nie ma co z ołówkiem walczyć. Możesz zastosować na obrazie (zdjęciu) filtr w PS i już moze coś fajnego z tego wyjść, ale jak pisałam są na forum specjaliści :D

#5
aby się dowedzdzieć jak to zorbić wystarczy zapisać na dysku tą stronę i zobaczyć źródło, dobrze patrząc zauważysz że tło powtarza się.
Narysować coczywiście można, ale zastanów się co później chcesz z tym zrobić, czy nie lepiej będzie stworzyć coś odrazu w ps.

poszukaj ciekawych pędzli do PS do dzieła, takie tło to nic trudnego.
a jeszcze lepiej jak sam stowrzysz sobie pędzelek:)

www.graffik.pl - jest tam trochę pędzli i tekstur