#8
Ja kupiłem oryginał i nie żałuje, czekałem na drugi zapust bo pierwszy się pokazał i zaraz cały nakład został wykupiony :( zbierali zapisy na drugi i... moim zdaniem warto, ale jak bym wiedział, że już ktoś udostępnia... to napewno wolał bym szarpnąć, reasumując, warto (zaznaczam nie jest to na moim koncie na RS czyli; nic z tego nie mam i jeśli ktoś wrzucił kto nie ma konta to wkrótce zostanie zdilejtowane :wink:

#9
sciagnolem to z jakiejs torentowni ponad pol roku temu i jak to ogladalem to calkiem sensowne to bylo. jak komus nie chce sie tego sciagac to moge wziasc na nastepny zlot

#16
Przecież tego jest z 25 GB, czy to w ogóle warto ?
Obejrzałem kilka tutoriali, i jak dla mnie.. Warto!!
Na płytkę przypada 10 zdjęć... Na każde zdjęcie kilkanaście do kilkudziesięciu minut jest poświęcone.
Do każdego omawianego zdjęcia dodane są pliki, z konfiguracjami kolorów, i zdjęcia. Można samemu spróbować i utrwalić dokładnie to co się oglądało.
Mówią płynnym czystym Angielskim, zależnie od autora, jest tłumaczone i pokazywane mniej lub bardziej dokładnie(np. jeden kliknie "CTRL+C" i powie "Copy", a druki pokaże pasek narzędzi kliknie "Copy" itd itp. - nie jest to w/g mnie uciążliwe) , ale ogólnie na pewno wystarczające dla kogokolwiek kto troszkę zna Photoshop'a.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony pn lis 24, 2008 10:02 pm przez Adam.B, łącznie zmieniany 1 raz.
Załączniki
Dream.jpg
Na podstawie, podanych na płycie plików, i przykładu "Dream skin", stworzyłem takie coś...
Dream.jpg (143.83 KiB) Przejrzano 18380 razy

#17
r414@go2.pl - poproszę - a przynajmniej ten z kamienną twarzą. Albo moze ktos torrenta zrobi. Szukałem na torrentach, ale za huhu nie mogę właściwej nazwy wpisac - bo ze jest na torrenach to prawie pewne

#20
5-tkę złapałem na torrencie:)
Ale... właściwie tam jest tylko jeden portret, dziewczyna go narysowała (w/g zeskanowanego szkicu) normalnym pędzelkiem:)
Robi wrażenie, ale 6 godzin oglądania takiego czegoś?(osobiscie tylko 'przeleciałem' po tym(ciesze się że z rapida tego nie sciągałem).
Znalazłem na torrencie wszystkie Te płyty, tak sie składa że sa na płatnej stronie na której mam konto, dla zainteresowanych moge wysłać pliki torrent na Mail.
cron