Czym drukowac ???

#1
ja osobiscie niektore fotki sam drukuje na swojej drukarce HP. Niestety program o nazwie "Photo$Imaging" jest kiepski do druku fotek, zostawia przede wszytkim malutkie marginesy (ktorych nie da sie przestawic) i czesto, gesto, drukarka trafia na papier dopiero po kilku liniach druku , obcinajac czesc zdjecia - znacie moze jakies alternatywne metody druku zdjęć ????

#4
ok, jaki by nie był... jesli to hp to czy na A4 czy A3 ma swoje marginesy... nowsze drukarki i owszem maja możliwośc druku fotek bez marginesów na specjalnych papierach ale format papieru wówczas jest mniejszy... tak czy siak musisz odzałowac sobie te 2 cm i po wydruku normalnie je obciąc...

a co do softu to ja drukje wszystko spod programow graficznych z opcjami podgladu wydruku... i robie co mi sie podoba :)

#5
udalo sie to przejsc zainstalowalem sobie dzis PhotoShopa i tam jest mozliwosc kreowania wydruków. Mam Hp 1210 PSC... PS>?> tak wogole to HP jako drukarka jest kiepska - kartridze ciagle sie zapychaja sie od tuszów (zamienników), a po przebiegu kilku tys stron chalasuja niemilosienie... Czy moze wie ktos jak sobie poradzic z malymi liniami (poziomymi) na wydruku? - niby naboje sa pelne...

#6
albo rybki, albo akwarium... chcesz dobrej jakości zdjęc uzywaj markowego sprzetu i markowych tuszów... podobno 2 krotnie nabity kartridge do nieczego poza tekstem sie nie nadaje...

zainwestuj w porządna drukarkę, z osobnymi wkładami do kazdego koloru, jesli hp to minimum z fotoretem II, do tego tusze i na porzadnych papierach masz wydruki jak złoto...

choc w przypadku zdjęc nic nie zastapi dobrego labu cyfrowego...

pozdrawiam :)

#7
Jesli chodzi o zamienniki to daj sobie spokoj ..... ja raz kupilem i nawet do druku byly do du.....y..... od tamtej pory nie ryzykuje wole zaplacic wiecej ale miec oryginal.


Pozdrawiam