#2
kursik... cholera to raczej jakieś tutoriale ze screenami by się zdały, strasznie duzo stukania w złozoności tematu, by cos z tego było... nie wiem więc czy jest sens gnieść temat po łebkach ale spróbujmy...

trochę o tym było juz ostatnio w poradach a propos skanowania ale,
moge podesłać ci e-maila, (bo nie wiem jak mógłbym zamieścić tu potrzebne załączniki) którego niedawno posałem do panny z plfoto to moze ci coś naświetli ... :)

#4
chetnie poczytamy... choc bez screenów bedzie cięzko, czasem tłymaczę różne rzeczy znajomym przez tefon... krucho, krucho...

ale niech moc bedzie z toba :)

#5
co do screenow mozemy cos wymyslic, np prezez upload plikow na serwer ale nie zintegrowany z forum, i takiego screena mozna wsadzic w tagi IMG [img]http://adres_obrazka[/img], jak cos wymysle - znajde to dam znac co do screenow :)

#7
no ja wlasnie chetnie bym sie zabral ale pracuje nad wlasna strona.. pochlania mi to mnostwo czasu, ciagle sie cos zmienia, ale jak powiedzialem ze napisze to napisze

#12
a propos obróbki...

... ostatnio spedziłem dzień nad paroma starymi fotkami, nie miałem juz negatywów a potrzebowałem odbitek 40 na 30 więc pracowałem na starych skanach z odbitek, poplamionych, odciski palców, zle skopiownych etc.

poniżej jedno z nich, nie jest idealne ale odbitka z labu cyfrowego wyszła nawet nawet, teraz wisi gdzies w chicago na scianie u znajomych :)

pozdrawiam :)
Załączniki
droga.jpg
zwykła fotka, dziadowskim ruskim obiektywem 35 mm, na dziadowskim ruskim filmie foto 64, nieudolnie skopiowana - teraz po obróbce w photoshopie :)
droga.jpg (33.44 KiB) Przejrzano 8244 razy