#6
Qrde dowartosciowalem sie. Skoro koles na tym kase zarabia. To moze ja tez pownienem zostac fotografem. I krecic takie sesyji mody badziewnej. Co Wy na to ?

#8
Nie wierze, jeszcze w dodatku klientami takiego partacza jest Intermoda- jeden z wiekszych prioducentowa garnitorow w Polsce i Wólczanka. Dramat!!!

Rev, poszukaj moze jakichs ciekawostek z innych miast co ?

#9
Może zanim do końca wdeptacie go w ziemię, to się zastanowicie, jak to się stało, że facet od ponad ćwierćwiecza ma pracę.
Owszem dużego talentu tu nie widać, zdjęcia okolicznościowe są upiększane, ale skoro to się sprzedaje, to dlaczego tak nie robić.
Jakby nie miał klientów, to by się zajął czymś innym, a skoro ma i ma z tego zysk, to trudno narzekać na poziom wrażliwości osób fotografowanych.
A moda, no cóż, tak się kiedyś robiło zdjęcia, bo nadążania za obecnymi trendami nie widać.

#11
Ale akurat fakt popelniania takich fotografi hmmmm moze fotek mnie nie dziwi.
Rozmawialem juz z paroma osobami zajmujacymi sie fotografowaniem imprez w stylu sluby i komunie i niestety w wiekszosci przypadkow zapotrzebowanie jest na kicz..... zdjecia chocby troche zahaczajace o inwencje tworcza fotografa sa z miejsca odrzucane.

Ale facet na tym zarabi i moze dzieki temu ma kase na cos innego 8)

#12
racja, wszystko zalezy od zapotrzebowania. widocznie facet ma doskonaly marketing, tak jak niejaki michal wisniewski, rowniez z lodzi :D warto zauwazyc ze obaj tworcy mocno zachaczaja o kicz i funkcjonuja, jedni lepiej drudzy gorzej. no coz panowie chyb takie spoleczensto. polska= krolestwo kiczu ?

#13
Jak sie dobrze przypatrzeć to wiele jest dobrych .Naprawde to zobaczyłbym to co facet robi dla przyjemnosći nei dla pieniądzy to dałoby oibrza umiejętności ...choc z drugiej strony jeże;li ocśrobisz to zrób to jaknajlepiej nawet jak ci kiepsko płacązawsze mozęsz nie brać zlecenia

#15
co by nie mowic to jednak zawsze beda chetni na takie prace...
nawet nie powiem ze niestety ... bo fakt faktem dla mnie to porazka wizualna... ale coz... gdyby wszyscy robili ladne kolorowe panie.. albo artystyczne zaziarnione maziaje... no sami kumacie ... kicz i tandeta rowniez musi miec miejsce na rynku
i tyle ...