#22
revq ja przeciwko Tobie? :twisted: ja zawsze jestem krok za tobą :P hehhehe
co do ps narazie nie piszę ponieważ listonosz narazie ociaga sie i omija mój domek szerokim łukiem :P rev a nie mówiłam hehehhe ale pewnie niedługo będzie tu nalot pytań :twisted:
pozdrawiam

#23
revolrepus pisze:photoshop fajniejszy angielski, bo w polskim niedziałaja skróty klawiaturowe, no i tłumaczenia opcji czasem przesmieszne ze nie wiadomo o co biega...
Pracowałem na 5.0 i 7.0 w wersjach ENG i CE (PL). Na 98 trza było trochę pokombinować, żeby skróty działały (autoexec i wpisy keyb), na XP nie ma najmniejszych problemów. Podstawowy ból przy 5-tce był z akcjami - te zrobione na ENG na CE nie chodziły.

Ale fakt preferowałbym wersje ENG, tyle że np. przy niektóych zestawach czcionek, czy otwieraniu nie skurwionych EPS'ów zrobionych na CEsach muszę mieć CE. BTW kupując upgrade do 7.0 dostałem dwie wersje ENG i CE - choćby dlatego opłaca się kupić CE. :twisted: :twisted: :twisted:

#25
vatore - Twoja "metoda alternatywna" jest dla mnie również ciekawym doświadczeniem z photoshopa - jeśli można tak to nazwać - i dziękuję Ci za opis (choć tu mały problem z tym angielskim - bo jak pisałam - ja korzystam jak narazie z polskiej wersji). Z Waszych dwóch wersji wybrałam wersję revolrepusa - jako bardziej naturalną - ale jak już ktoś tu kiedyś mówił - wszystko zależy od tego do jakich celów wykorzystuje się zdjęcie... i tu chyba ładnie to widać na tych dwóch przykładach. :)