Fotobank - Digimate III

#1
Skrobnę coś bo kupiłem jakiś czas temu.
Po długich namysłach czy lepiej dodatkową kartę czy fotobank. Teraz mogę powiedzieć że jestem zdecydowanie zadowolony z wyboru.
Cena 399 zł za 40 GB pamięci zdecydowanie wygrała, w porównaniu chociażby z kartą CF 4 GB- 529 zł.
Nie chciałem też tracic dużo czasu na zgrywanie z karty na fotobank więc używam karty 521MB

Czas zgrywania:
Karta 512 MB na fotobank - 3,5 min

#2
jeśliby ktoś się wahał, to popieram sugestię HaLuN.
Ja na ten przykład używam 3 razy większy fotobank, ale dodatkowo z funkcjonalnoscią odtwarzacza .avi i muzyki (wyjscie composit) i pilotem zdalnego sterowania. Rozmiar to ma portfela, a na dysku możesz zapisać ulubione bajki twojego syna, i jeśli wyjeżdzasz gdzieś to możesz puszczać mu coś na dobranoc :) (jedyny warunek oczywiście to to, ze znajdziesz na miejscu telewizor).
Skikało ty chyba rzędu 900 PLN przy 120GB jakieś 9 miechów temu. Jeśliby ktoś był zainteresowany w dokładniejszym info to odgrzebię detale.

#3
mam digimata 3, nie jest tak wesoło jak mowia ale daje rade, 2GB kongstona 50X kopiuje w 16 minut wiec trzeba miec koniecznie 2 sztukę zeby nie robic przestojow... bateria pada sredni po 4-5 zrzutach... bonusowo gryzie mi sie z chipsetami wszystkich kompow ktore mam i abla mi tylko po usb 1.1

ale działa :)
cron