30D, 20D, 10D ,5D - w koncu jest wyzwalacz

#1
Napieralem i sie naparlem, szukalem dopytywalem sie, mailowalem. Chcialem kupic wezyk spustowy do 30D ale do wyboru albo 80 cm albo 5 metrow co jest dla mnie chore! Canon tez nie pofatygowal sie zeby wspomoc uzytkownikow.

Od poniedzialku dostepny jest wyzwalacz radiowy do w/w Canonow. Koszt tego urzadzenia to 180 zl (cena oryginalnego wezyka spustowego). Zasieg do 1cm - 20 m.

Dzisiaj dostalem moj egzemplarz. Male lekkie i bardzo poreczne. W koncu nie bedzie kabli pod nogami.

Jesli ktos jest zainteresowany to zobaczcie tutaj:

http://www.fotohobby.com.pl/?p=products ... -do-Canona.

Wyglada identycznie tylko oczywiscie odpowiednia wtyczka

Gdyby ktos sie zdecydowal to przy zamowieniu piszcie maila ze to do 30 czy do 5D czy jaki tam bo produkt jest o tyle nowy ze jeszcze go w ofercie nie ma. Mysle ze to sensowne rozwiazanie za te cene,

#3
No zlwaszcza ze bardzo dobrze dziala. I cena chyba tez ok. Do 350D i 300 juz dawno byly. W koncu i 30 jakis rozwiazan sie doczekala. Smiesznie to sie trzyma.. jak telefon dla lalki. Ale najlepszy motyw to taki ze jakby kto mial podobny to mozna mu na tym samym kanale wyzwalac migawke :)

#7
Vurt pisze:a nie jakis chinskich zamienników ? ja wyzwalacz radiowy do 350/400D zakupiłem za 50 zł.
Czy ty kupiles radiowy czy na podczerwien? bo to roznica jest na niekorzysc podczerwieni.

Wczoraj probowalem wyzwolic migawke aparatu przez 2 sciany ceglane. Dziala bez problemu.
cron