#22
A ja się smucę, że dopiero teraz w 30-tce V dodali podświetlany LCD. Dość często fotografuję w słabym świetle, no i mam problem. A nowego body dla światełka nie warto brać.

#23
Fakt ..... moze to i pierdola ..... ale bardzo przydatna. Ja mam to w swojej 600'ce i dziwi mnie ze Canon w kolejnych modelach tego nie kontynuowal.


Pozdrawiam

#24
Rafał, a jest napisane, ze włączasz go przyciskiem blokady ekspozycji ??? No jest, bo jak nie wciśniesz tego przycisku, to pomiar ten jest nieaktywny. Ot i wszystko. A w 33 możesz to ustawić na sztywno, po prostu.

I ja mam być zdrowy. Czytaj ze zrozumieniem, a nie by się dowalić, wówczas może coś z tego będzie.


K

#25
Reasumując: Chcąc robic zdjecia 33 trzeba mieć koniecznie jako światłomierz aparat 3000N, któym sie bada światło skupione dużo szybciej (az o jeden punkt z moich wypocin) niż 33.


K

#27
No i takim sposobem z testu 33'ki powstal post o roznicy miedzy eosem 300 a 3000 ....... ale moze to i dobrze bo czegos sie czlowiek zawsze moze dowiedziec :)


Pozdrawiam

#30
w 33 nie ma tej funkcji...ale wielu ludzi nie korzysta z niej...ja również jakoś nie mogę się przekonać, aczkolwiek robiłem parę razy kalibrację i nawet to działa tylko trzeba tak samo oko przykładać do wizjera bo się gubi...

#32
no ale kupiłem 30 bo 33 akurat tam nie było, no i może kiedyś się oswoję z tym...szczerze mówiąc to nawet jednego zdjęcia z tą funkcją nie zrobiłem, tylko tak na 'sucho' sprawdzałem co to za ufo :D

#38
mamery pisze:Leprekan,tos mnie pocieszył :( to powiedz jaki zoom można kupić za rozsądne pieniądze,bo za tego pewnie niewiele wezmę
24-85 EF jest dobry , no i coraz tańszy :)

#40
Niestety Mamery, ale padłeś kolejną ofiarą marketingu wielkich koncernów. Kupiłeś dobre body, albo nawet bardzo dobre, z marniutkim słoikiem. Szkoda, że nikt nie oferuje zestawów o odwrotnej proporcji. :?
cron