samsung fx-4 panorama

#1
witam właśnie wpadł mi -w ręce sprzęt o tej nazwie dodatkowo wmmazwie jest PANORAMA 38-140mm AUTO MACRO ZOOM LENS
dodatkowy opis to DESIGN BY FA PORSCHE.
dodatkowo posiada datownik . w góóglarce nic nie ma na temat tego sprzęta :( :( :( :( .pozdarwiam i dzię ki za jakiekolwiek informacje. :D

#8
... pewnie i zaraz obok zapytania o muze, pogode i "co ci sie ostatnio sniło?"

... od tego są: fotografia tradycyjna lub cyfrowa... kto pyta nie bładzi :P

#9
leon112 pisze:uuupsss troszkę luzu to było pytanie ???????????
a nie jakaś zgadula
nie wiesz nie pisz nie znasz się nie komentuj.
moze i sie nie znam i nie jestem rezolutny jak kolega, ale przynajmniej umiem czytac i stawiac przecinki w odpowiednim miejscu:P to jest dzial testy a miejsce tego tematu jest w poradniku fotografa lub o wszystkim...
leon112 pisze:a i jeszce jedno w Łodzi wszyscy są tacy rezolutni :wink: i błyskotliwi :shock: :lol:
na pewno nie wszyscy. a na pewno nie wielu wlada tak dobrze emotkami jak wszyscy warszawiacy, ktorzy ucza sie tego zapewne juz w przedszkolu...
przepraszam miszczu leonie sto dwanascie, ale to byla tylko sugestia zebys sie ugryzl w jezyk, zanim cos napiszesz ;)
Rev pisze:... pewnie i zaraz obok zapytania o muze, pogode i "co ci sie ostatnio sniło?"
tiaaa i jeszcze "walnijcie mnie w glowe czyms bardzo, bardzo ciezkim zanim znowu zaczne pisac bzdury..." :D

ps. to byl post z wielkim przymrozeniem oka (lewego;))

#11
:D ja chyba śnię.toć to wygląda na brak kultury.spytałem TYLKO KU..................................A O APARAT A DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE JESTEM KRETYNEM KTÓRY NIE UMIE STAWIAĆ PRZECINKÓW.LUDZIE JESTEŚCE ........????????
NIE NA TO WSZYSTKO BRAK SŁÓW A MOJA KLAWIATURA ODMAWIA MI PISANIA :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

#12
A MOŻE NA TYM FORUM NIE MOŻNA ZADAWAĆ PYTAŃ :wink: :cry:
pozdrawiam wszystkich mieszkańców Łodzi.
"UĆ"jesteś pieknym miastem ale nie do końca masz pięknych i inteligentnych mieszkańców :P :lol: :cry:

#15
leon112 pisze::D ja chyba śnię.toć to wygląda na brak kultury.spytałem TYLKO KU..................................A O APARAT A DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE JESTEM KRETYNEM KTÓRY NIE UMIE STAWIAĆ PRZECINKÓW.LUDZIE JESTEŚCE ........????????
NIE NA TO WSZYSTKO BRAK SŁÓW A MOJA KLAWIATURA ODMAWIA MI PISANIA :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
pisanie wielkimi lliterami w internecie jest postrzegane, za brak kultury;)
leon112 pisze:"UĆ"jesteś pieknym miastem ale nie do końca masz pięknych i inteligentnych mieszkańców
na to ci nawet nie odpowiem, bo nie chce z ciebie zrobic jeszcze wiekszego ...... ;)

tez jestem za, ale posta se nabilem!

ps. przycisk edycji posta to bardzo potezne narzedzie w rekach zrecznego uzytkownika forum ;)
ps2. jak widac wsrod fotografow sa tez rzemieslnicy ;)

#16
a tak sobie myślałem leszek nie daj się wyprowadzić z równowagi :lol:
ale nie dokońca mi to wyszło

damndog wyluzuj gosciu bo pierdzeilniesz na zawał .
ach miałem jeszce coś napisać na twój temat ale tak naprawdę to żal mi cie.
lepiej weż aparat i popstrykaj troszkę fotek napewno ci się to przyda.

aaa i prośba nie zmuszaj mnie abym wyklikał tak naprawde co o tobie myślę

pozdrawiam

#17
koledzy, idzcie porobic zdjecia, bo z nudow wpadacie w paranoje... :wink:
naprawde nie ma wiekszych problemow od niezbyt celnego umiejscowienia tematu na forum?!