Moze Ktoś zrecenzowac Dynaxa 60?

#1
Tak, jak w temacie. Interesuje mnie recenzja uzytkownikow Dynaxa 60, bo wlasnie zastanawiam sie nad 5, a 60 i nie wiem jak to nowe "cudo" sie sprawuje, bo 5 to juz wyprobowany model ale nei wiem, czy nie skusic sie na 60. Niby EISA wybrala ja lustrzanka roku, ale co Wy na to?

Pozdrawiam:)

!

#3
Generalnie to 60 jest wg mnie gorsza od 5, zresztą (za przedmówcą) wystarczy porównac parametry. Jest chyba też troszkę solidniejsza, choć kto od takiego aparatu będzie wymagać wytrzymałości reporterskiej? Wybierając 5 zaoszczędzimy 100PLN lub więcej na filmy i odbitki

moze ktos zrecenzowac dynaxa 60

#4
To opinia mojego syna Kuby lat 8. Bardzo dobrze robi zdjecia. Minolta Dynax 60 jest super. Pozdrowienia.

A teraz poważnie. Bardzo fany aparat. solidniesza budowa w porównaniu z 5. Górna pokrywa aluminium. Punktowy pomiar światła. Pomiar matrycowy jak dotąd bez wpadek. 1/2000 sek. dla mnie wystarczy. 1/90 z lampą ??? Jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje 1/125 (i uważa że to istotna różnica) to Dynax 5. Wcześniej fotografowałem prostym, starym manualem. Z większści dostępnych funkcji nie korzystam. To co najważniejsze dla mnie działa prawidłowo. Tak naprtawdę to ludzie robią zdjęcia. Pomyśl co będziesz fotografował i co jest ci naprawdę potrzebne. Nie sugeruj się nagrodami itp.