#21
Kleofas pisze:I koniecznie wstaw je NIEOBRABIANE, tylko prosto z aparatu.

K
nie znasz możliwości Jacka, kilka miesięcy temu pisałeś że Lubitel do g....., że nie da się tym zdjęć robić, widziałeś fotę, którą zrobił Bono, tym aparatem ?

#22
Bono jeszcze jedna prośba. Na innym poście wspomniałeś coś o zawodności A2 i o szczególnej przydatności gwarancji. O gwarancję się nie boję, bo kupuję w sklepie, tylko przeraziła mnie ta informacja o zawodności, ponieważ zastanawiałem się wcześniej nad Olympusem 5060 i mój wybór skierowałem na A2 ze względu na często opisywaną zawodnośc tego pierwszego!

#24
Incuba pisze:
Kleofas pisze:I koniecznie wstaw je NIEOBRABIANE, tylko prosto z aparatu.

K
nie znasz możliwości Jacka, kilka miesięcy temu pisałeś że Lubitel do g....., że nie da się tym zdjęć robić, widziałeś fotę, którą zrobił Bono, tym aparatem ?
Pisałem, ze to g... i zdania nie zmieniam, co nie znaczy że nie można zrobić tym zdjęć.

#25
Nie komentujcie klofasa, bo nie on założył tego posta, jak również jego nie wnoszą nic merytorycznego do dyskusji. Sprawdzałem to na innych postach.
Chyba Bono napisał, że jego opinie obniżają poziom tego forum -też się z tym zgadzam.
Pozdrawiam

#26
Nie komentujcie klofasa, bo nie on założył tego posta, jak również jego nie wnoszą nic merytorycznego do dyskusji. Sprawdzałem to na innych postach.
Kleofas jaki jest kazy widzi :) niemniej nie ma co histeryzowac i uprawiac jaskiegoś kumoterstwa :), puki co mamy tu demokrację i wolnośc słowa (chyba ze ja zarzadze inaczej, hehehe :) niech tak więc zostanie na wieki wieków... amen...

andrzej... napij sie melisy, czy cus pospaceruj sobie, nie ma co łapac cisnienia... bo nidozyjesz "młodego wyjadacza"

pozdrawiam :)

#27
REV - dzięki za poradę. Na nerwy, to ja sobie wolę strzelic piwko (oczywiście bezalkoholowe). Co do zdenerwowania, to go poprostu nie ma.
Jednak jak z tym jest - raz piszesz o wolności słowa, a w innym przypadku (inny post) mówisz o szukaniu na google? Czyli pierdoły można gadac, a z konkretnymi pytaniami na google?
Pozdrawiam

#28
Kochany, rozróżnij pierdoły od opinii osobistych. Przykro mi, ż eCi nie przyklasnąłem, ale mam swoje zdanie. Kup sobie jaki chcesz aparat, mnie to ryba. MOgę mieć swoje zdanie na KAZDY temat, niezależnie od tego czy będzie takie samo jak Twoje czy też wrecz przeciwnie.

K

#29
...mozna gadac wszytsko, co nie łamie regulaminu forum...

... a jak zaczniesz udzielac odpowiedzi leniwym userom na pytania których rozwiazanie najduje sie w zasiegu reki - google (zamiast sie czepiac modów, którzy nota bene nie maja takiego obowiazku), chętnie zaprzestanę (inni pewnie tez) odsyłac ich na google...

... z drugiej strony wysłanie usera na google to jak najbardziej wyczerpujaca odpowiedz na tego typu tematy... forum nie słuzy bowiem za miejsce do przeklejania czegos co z łatwoscia mozna odnalesc gdzieindziej, ba nawet czasem wystarczy pogrzebac w forumowej szukaczce :)

pozdrawiam :)

#30
Kleofas na Lubitielu, Smienie, Vilii i Druchu uczyłem się robić foty i nie gadaj bo jak się postarasz to zrobisz dobre zdjęcie - pewnie jak bym ci dał moją E10 to byś powiedział że g... zdjęcia robi a potem bym ci pokazał co trzeba zrobić aby zdjęcia były lepsze i trochę byś był :oops: - poprostu niektóre aparaty nie "myślą" za człowieka i trzeba trochę wysiłku

nie obrobione - sam proces analogowy jest już potężnie zróżnicowany - efekt końcowy zależy od materiału, sprzętu, umiejętności, chemi, maszyny w labie, laboranta i papieru więc nie wojuj tak z analogiem na cyfrę - i tak kiedyś będziesz focił cyfrą

chyba zwolennikiem Canona jesteś "Krakowski Mistrzu" i nic nie jest w stanie cię zmienić - przeglądając twoje posty muszę stwierdzić że powinieneś na wstępie pisać "jestem użytkownikiem analogowego Canona i cyfrę mam w d..." bo to wynika z prawie każdego twego postu - naprawdę nie obraż się ale mógłbyś się stać bardziej produktywny dla tego forum gdybyś napisał parę porad dla użytkowników Canona :wink:

#32
andrzej jeszcze sie nie zdecydowałes? no zartujesz chyba...

...jak cie nie stac na mięsko to pij rosołek...

lec, kup tą minoltę i pokaz nam co potrafisz... szkoda czasu...

#33
Zdecydowałem się na A2 już przed założeniem tego posta. Te głosy miały mnie tylko w tej decyzji utwierdzic.
Wyżej aj tylko przywoływałem wszystkich do porządku - siebie też.
jutro będę miał A2 - jeżeli tylko będzie w sklepie.

#36
tylko nie otwieraj pudełka przed powrotem do domu :D
czyli jutro uruchamiasz wirtualną galerię :?:

"Żeby robić dobre zdjęcia nie trzeba być zawodowcem, ale trzeba spędzać z aparatem wiele czasu" Robert Caputo

#38
o zobacz andrzeju od tego jest moderator:

---------------------------
uzytkownicy: DIABEL5 I ANRZEJ Zdostaja zółta kartkę za zasmiecanie forum prywatnymi anonsami... OD TEGO JEST PRIV, polecam skorzystac next time... w przyszłości takie posty będa kasowane!
---------------------------

skonczyłem: a widzisz czasm sie przydaje :P

#39
ARF-FOTO ARF-FOTO

nie podgrzewam atmosfery - śmigaj do sklepu

ja jak kupowałem swój aparat to myślałem że się zaślinię :D a ręce mi sie pociły jak bym go ukradł ze sklepu :lol:

#40
ARF-FOTO pisze:Kleofas na Lubitielu, Smienie, Vilii i Druchu uczyłem się robić foty i nie gadaj bo jak się postarasz to zrobisz dobre zdjęcie - pewnie jak bym ci dał moją E10 to byś powiedział że g... zdjęcia robi a potem bym ci pokazał co trzeba zrobić aby zdjęcia były lepsze i trochę byś był :oops: - poprostu niektóre aparaty nie "myślą" za człowieka i trzeba trochę wysiłku

nie obrobione - sam proces analogowy jest już potężnie zróżnicowany - efekt końcowy zależy od materiału, sprzętu, umiejętności, chemi, maszyny w labie, laboranta i papieru więc nie wojuj tak z analogiem na cyfrę - i tak kiedyś będziesz focił cyfrą

chyba zwolennikiem Canona jesteś "Krakowski Mistrzu" i nic nie jest w stanie cię zmienić - przeglądając twoje posty muszę stwierdzić że powinieneś na wstępie pisać "jestem użytkownikiem analogowego Canona i cyfrę mam w d..." bo to wynika z prawie każdego twego postu - naprawdę nie obraż się ale mógłbyś się stać bardziej produktywny dla tego forum gdybyś napisał parę porad dla użytkowników Canona :wink:
No popatrz, ja też robiłem na Ami, Smienie i Zorce co nie oznacza, ze Lubitel to wilekiaparat. Po prostu zwykłę pudełko i tyle.
Nigdzi enie pisałem, ze NIE jestem zwolennikiem Canona i przy sporze o A2 też wskazuję na rozpatrzenie zakupu 300D zamiast hybrydy A2. Widac nieuważnie czytałeś

K