#41
czytałem i czytam - musisz trochę wyluzować i liczyć się z preferencjami innych forumowiczów to tyle

a teraz czekam na pierwsze wrażenia Andrzeja

#43
Rev pisze:o zobacz andrzeju od tego jest moderator:

---------------------------
uzytkownicy: DIABEL5 I ANRZEJ Zdostaja zółta kartkę za zasmiecanie forum prywatnymi anonsami... OD TEGO JEST PRIV, polecam skorzystac next time... w przyszłości takie posty będa kasowane!
---------------------------

skonczyłem: a widzisz czasm sie przydaje :P
posta skasowałem, ale został napisany jeszcze raz.

nie ładnie.
Tak jek wspomniał Rev, takie pogaduszki będą kasowane bez uprzedzenia i kasuję je teraz.

#44
Jestem.
Ale alarm odwołany.
Zdecydowałem się jednak na A2
Aparat będzie, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Nie ma w sklepie i na magazynie... Szlak by to trafił, a już chciałem wam opisac relację na żywo z otwarcia pudełka. Ale jak to mówią - co się odwlecze, to nieuciecze.
Chwilę mnie tu nie było, a tyle się wydarzyło. Żółta kartka dla mnie. klo pouczony. No no.
Sory za tego priva na forum, ale jakoś nie wiedziałem, że nie można.
I tak - ponieważ aparat już zamówiony, proszę mi nie obrzydzac A2. A jak to faktycznie jest z tą maszyną, to będę informował na bierząco jak mi go dostarczą. Obiecuję!
A co robimy z tym postem?

#46
Tobie szkoda, a co ja mam powiedziec???!!!
Ale nie bój się - w przyszłym tygodniu rozhulam to forum, że aż miło. Już rozkręcam nowego posta.
Zobacz - nie mam jeszcze aparatu, a już tyle narobiłem zamieszania. Wyobraź sobie co się będzie działo, gdy go dostanę do ręki?
Pozdrawiam.

PS. Mogłem wziąśc od ręki Olympusa 5060. Zobacz jak się poświęciłem.

PS2. A tak wogóle to biorę go w sklepie, w którym najdroższy aparat jaki był sprzedany kosztował 1000 zł (częściej schodzą tam pralki i lodówki). Widziałem miny osób, które kupowały właśnie pralkę i jak usłyszeli cenę za jaką zamawiam aparat fotograficzny, to myśleli że jestem idiotą.
A biorę gotam dlatego, ponieważ zrobili mi tam fajną cenę. Jeszcze lepszą zrobili mi na Olympusa 5060 - no ale właśnie...
Mam nadzieję, że dobrze zrobiłem.

#47
jestem,ale sie narobilo....dla mnie kleofas jest aroganckim pasozytem tego forum i uwazam ze ban mu sie nalezy.kiedys juz dostal ostrzezenie i znowu swoje radosne madrosci wypisuje. generalnie to bym to zlewal,ale sie napina,zabiera glos na tematy o ktorych nie ma pojecia,a na dodatek nie dokonca czyta posty i bredzi...bo nic nie rozumie.w efekcie zasmieca forum. tyle kochany kleofas do ciebie.decyzje zostawiam adminowi i pozostalym modom.

andrzej z awariami A2 jest tak, obecnie mam juz drugi egzemplarz i zabieram sie za wymiane go na trzeci. aparat sie wiesza,i ma problemy z AF.mozna sobie z tym łatwo radzic wyjmujac baterie na chwile. jest to skuteczne ,ale irytujace i nie powinno miec miejsca.w serwisie mowili ze to jakas wadliwa partia. generalnie te awarie zdazaja sie zadko.a juz na pewno zadziej niz w nowym eosie 20d.byc moze uzywam A2 zbyt intensywnie... :D w koncu to nie jest aparat profi. stosuje karty no name IMRO 512MB i wszystko gra i buczy.nie mam zastrzezen.bateria trzyma jak cholera i nie mam powodu by nosic dwie.

#48
Widzę Bono, że jesteś gość - no powiem to - z jajami! Lubię męskie decyzje i widzę, że się znasz na fotoggrafii, pokazują to chociażby zdjęcia.
Wpieprza mnie strasznie, jak ktoś zalewa teksty tego typu, że tylko lustrzanki, kompakty syf itp.

Przecież też robiłem zdjęcia lustrzankami analogowymi i wiem jakie są ich zalety, ale w przypadku cyfry na tokową mnie poprostu nie stać. Jak stanieją z całym osprzętem do przystępnych cen, to sobie też takową sprawię.

Natomiast druga sprawa to to co podkreślasz - głowa robi zdjęcia. A tu jestem pewien, że partacz nawet Canononem EOS 1D MARK II (za 18 tysięcy złotych) jest w stanie spieprzyć zdjęcia.
Przypomina mi to nieco dyskusję dzieci w piaskownicy o samochodach.
Tak że lepiej chwalmy się zdjęciami.

Na razie na temat A2 nic nie mogę powiedzieć, bo będę go miał dopiero w okolicach środy, czwartku.
Natomiast swoje opinie postaram się przytaczać na bieżąco.
To co mnie jeszcze denerwuje na takich forach, to przytaczania opinii innych ludzi. Wielu ekspertów rodzi się tutaj poprzez przeczytanie opinii innych użytkowników, a ci niejednokrotnie zrobili wcześniej to samo.
Brak mi opinii od osób, które poprostu są praktykami i mają doświadczenie z danym sprzętem. Dlatego też twoje opinie są dla mnie ważne.
Ja nie zabierałbym nigdy głosu na temat sprzętu, z którym nie miałem do czynienia. A w ten sposób powstaje wiele "autorytetów". Takim fachowcem jest też wymieniony przez ciebie kleo.

Dobra kończę, bo się rozpisałem.
pozdrowienia

#49
ave.
bono pisze: aparat sie wiesza,i ma problemy z AF.mozna sobie z tym łatwo radzic wyjmujac baterie na chwile. jest to skuteczne ,ale irytujace i nie powinno miec miejsca.w serwisie mowili ze to jakas wadliwa partia.
Bono musisz rzeczywiscie b.intensywnie go eksploatowac :)
Mi tez to sie zdazalo, ale tylko wtedy gdy bawilem sie robiac ilestam serii po kilkadziesiat zdjec w upale i wtedy sie nagrzewal na tyle, że sie zawieszal. tak jak piszesz - wylaczyc aparat, wyjac baterie,odczekac. Przynajmniej mam nadzieje, że to z tego powodu.

#54
bono pisze:jestem,ale sie narobilo....dla mnie kleofas jest aroganckim pasozytem tego forum i uwazam ze ban mu sie nalezy.kiedys juz dostal ostrzezenie i znowu swoje radosne madrosci wypisuje. generalnie to bym to zlewal,ale sie napina,zabiera glos na tematy o ktorych nie ma pojecia,a na dodatek nie dokonca czyta posty i bredzi...bo nic nie rozumie.w efekcie zasmieca forum. tyle kochany kleofas do ciebie.decyzje zostawiam adminowi i pozostalym modom.
Pominę te aroganckie wycieczki w moim kierunku. Dyskusja polega na wymianie poglądów a nie na zgadzaniu się z przedmówcami.

K

PS
Swoją drogą świetnie gosciowi poradziłes... wymieniasz juz na trzeci egzemplarz... no pozazdroscić zakupu. A2 rules.
cron