#6
Dzięki za porady - chyba rzeczywiście przerzucę się na google, ale wtedy po co to forum?
Tylko jak wszyscy przejdą na google to kogo będzieie pouczac?!
Mimo tego znalazłem tu gości, z którym warto porozmawiac - Bono
Pozdrawiam

#8
Ja bym proponowal do tego zestawu porownac jeszcze foty zrobione zenitem z jakims fajnym szkielkiem za 1/10 ceny minolty albo olka ;)


Pozdrawiam

#14
Drażliwe, czy nie, ale obrażać się nie pozwolą. Strasznie niewybredny żart z tą wodą. Jeżeli na tym forum moderatorowi przystaje obrażać forumowiczów, to ja stąd wysiadam.

Kolejny post, z którego nic nie wynika.
Tak jak powiedziałem, tworzycie grupę wzajemnej adoracji. Jeżeli przeszkadzają wam normalnie zadawane pytania, to w końcu zostaniecie tu sami i wtedy będziecie mogli toczyć dysputy na takim poziomie fachowości, na który my zwykli forumowicze nie jesteśmy łapać.
Prośba do administratora - można wykasować moje konto.
Pozdrowienia

#15
Tak tak dziekujemy .... tylko ze to nie ja zaczalem ta klotnie ..... lecz zaproponowalem jedno z rozwiazan ..... jesli podniecaja cie subtelne roznice pomiedzy aparacikami to faktycznie chyba nie to forum. Bez urazy ..... wystarczy troche wyrozumialosci.

Zapamietaj sobie jedno TO NIE APARAT ROBI ZDJECIA i do tego odnos moj post.

Pozdrawiam

#16
panowie pokoj....ja troche andrzeja rozumie(ale tylko trche :lol: ) wydanie paru tysiecy w dzisiejszych czasach to stres.jesli juz wydajemy to chcemy miec pewnosc i komfort psychiczny ze robimu swietny interes,a kasy nie wywalamy za okno.to normalne.czlowiek glupieje jak ma zbyt duzy wybor.ja zanim kupilem minolte tez sie stresowalem i do konca nie bylem pewny czy dobrze zrobilem.zreszta pamietacie moje posty...skrajne w ocenie, a przeciez troche jestem otrzaskany w fotografii.nie dobijajmy faceta tylko pomozmy ten ciezki okres przetrwac...pamietam jak kupowalem samochod od pewnego goscia...uwiezcie mi mial przerabane.on jego rodzina znajomi,moja rodzina moi znajomi stale byli zameczani pytaniami i moimi watpliwosciami. tak juz jest...
Ostatnio zmieniony wt gru 07, 2004 11:15 am przez bono, łącznie zmieniany 1 raz.

#17
Zgadzam sie z toba ...... tylko nie trzeba zaraz wszystkich do jednego worka wrzucac .... Facet chcial rady to mu dalem ..... a tu zaraz jeb ..... bo to kolko wzajemnej adoracji.


Pozdro

#18
ok to jeszcze tylko finał ode mnie... na 30 postów w 12 koles: ma pretensje/stroi fochy/bluzga, reszta to powtórki i przytakiwania...

reasumując jak dla mnie szkoda nan czasu i uwagi... poza tym nie lubie pieniaczy...

tyle :)

Re: Oly 5060 i Minolta A2 linki do stron ze zdjęciami

#20
Andrzej Z pisze:Jeżeli ktoś zna linki do stron ze zdjęiami robionymi 5060 i A2 to proszę o namiar. Może to pomoże mi wybrac jeden z tych modeli. pomiędzy tymi aparatami się zastanawiam.
Andrzej, ode mnie z daleka, a jeżeli chodzi o reprodukowane zdjecia na róznych stronach www to sa one w 99% podciagane w PS-ie i nie wychwycisz różnicy tylko preferencje kolorsytyczno-kontrastowe ich uzytkowników.

K
cron