Tablet Medion(Tevion(

#1
Witam!
Własnie zakupiułem taki tablet w formacie a4. Ku ojemu zaskoczniu jest on bardzo solidnie wykonany. Posiada wszystkie opcje i jest odpowiednikiem Pentagramu. A teraz wrażenia z pracy. Początkowo dziwnie sie pracuje znim nie kapnie sie o co biega. czesto niechcący przenosi sie ikony otwiera prohtamy ale po 2 h nabiera sie wprawy. Praca w Ps poprostu bajka. BArdzo naturalnie sie pracuje i nie zamienie go na nic innego.
Pozdrawiam
Jesli ktos z modów uzna ze temat ten nie jest testem prosze o usunięcie

Re: Tablet....

#6
Chomsky pisze:Maciek P-jak wygladają zdjęcia na ekranie tego urżadzenia,ile kosztuje?jakie można podpiąć ustrojstwa i jakie media ma w sobie?
Napisz.Cześć.Ch.

to urzadzenie nie ma ekranu, taka elektroniczna kartka z rysikiem :)

#8
malo ...
ale tej samej klasy pentagram o'pen xxl ma tez 512 kosztuje 450zl
mam quadpena i ma 1024 i malo mi to jest .. :D

tablet to tabliczka po ktorej sie maluje rysikiem .. tak jak kredkami po kartce ..
odpowiedni punkt tabletu odpowiada punktowi na ekranie ..

wacom wypuscil kiedys tablety z ekranem LCD - Cintiq 21UX http://www.wacom.pl/products/cintiq/cintiq21ux.htm


mi tablet tylko do malowania jesy przydatny ..

Tablet...

#9
A ja głupi myślałem ,że to taki nowy rodzaj laptopa-sam monitor z wbudowanym kompem,Zmyliło mnie to,że pisałeś jak fajnie pracuje w Ps(Photo Shop-od razu skojarzenie).dzięki za info,zawsze warto zatrybić.
Cześć.Ch.

#10
No niestety ten Medion wcale taki fajny nie jest...
Sterowniki napisane beznadziejnie (wieszają autocada na wsyzstkich moich kompach), w PS można tym popracować chociaż przy dłuższej pracy zdarza się że kursor zaczyna skakać po ekranie w różne miejsca i ze stopniami nacisku też nie jest zbyt dobrze :)

A miałem okazję pooglądać sobie tego Cintika... super rzecz... tylko mieć 12 tys...

#12
Maciek P pisze:dziwne rafął bo mi autocad 2000 i nowsze smiga no proble zeora zawiech w ps w kategorii cena jakosc jest genialny sterowniki w xp bezproblemu
Ekhm... a ustawiłeś go jako tablet czy po prostu odpalasz acada :) bo to jest różnica...
W acadzie powinieneś móc sobie ustawić go jako tablet i wtedy drukujesz sobie taką specjalną planszę z przyciskami i likwidujesz paski narzedzi na monitorze żeby mieć większą powierzchnię :)
jako obszar rysowania wykorzystujesz wtedy z tabletu jakąś 1/6 albo mniej :)
cron