#5
nawet ta nieostrosc fajnie sie tu skomponowala z tematem. strasznie przyjemne w odbiorze, troche kreskowkowe takie i usmiecha mi sie. gratuluje dobrego ujecia :)

#9
Im więcej razy otwieram ten wątek, tym bardziej to zdjęcie mi się podoba i uważam, że powinno zostać jakoś wyróżnione, w końcu zyskaliśmy zgodność opini wśród użytkowników forum :)

#11
jak by Rave tu czasem pisał, myślę, że tez by się wzruszył "o rety, ptaszek, jak słodko"
jako żem Kita napiszę "cieszę się że autor nie przesłodził i umiejętnie pokazał ptasie piórka"
;)

#17
To ja się wyłamie...
Może się nie znam, ale...
Patrzyłem na to zdjęcie już kilkanaście razy...
Przez kilka dni...
I nic nie widzę na tym zdjęciu...
Nic nie przykuwa mojej uwagi, próbowałem coś sklecić z nazwą, z pozycją "modela"... Nic nie widzę...
Nie podoba mi się za to szum i miekkość...
Zdecydowanie bardziej mnie się podoba to;
http://fotoarts.pl/wrobelek-t9419.html
Pozdrawiam.

#18
hm...

tam lepiej zapracowało szkło, tu - fotograf.
Tu widzę niedociągnięcia techniczne, ale widzę też MĄDRY, i błyskotliwie zinterpretowany KADR.

tam...
wciąż się opieram miejscu, gdzie toto wylądowało.

#19
Mimo to luc... Efekty najlepszego szkła można spaprać obróbką(co wiesz dobrze - sądząc po komentarzach, bo nie widziałem zamiennej wersji:D)
A i odwrotnie, efekty słabego szkła można nie najgorzej wykorzystać:)
I tu i tam zapracowała głowa:)
A szkiełko swoją drogą.
Bronek1410 Zdecydował że chce takie zdjęcie wstawić, i już, choć mógł na pewno je wyostrzyć odszumić itp - tutaj mi to po prostu nie pasuje i już.

#20
Bardzo fajowy ten wróbelek luc'a :D nie widziałem go wcześniej, cisze się, że bresch dałeś ten link.
Mój ptak zaszumiony to fakt, aparat mi szumi, ale ja lubię szumy i w ps dodałem jeszcze ocuipinkę :wink: