#2
1#Pierwsze świetne foto :wink:
Ładna kompozycja w Twoim stylu.
2#Drugie dobre ale nie świetne.
Pomysł trochę oklepany.

Ps. Chce się światła bo pogoda nie rozpieszcza :wink:






Tomek

#3
A mi 2 bardzo się bardzo podoba!
Można by się tam dopatrzyć osi symetrii.
I tonacja miła oku.
I wydaje mi się, że koncepcyjnie mogłoby być kontynuacją "bałaganu" tylko już (prawie) bez bałaganu... ;)

#4
bardzo dobre fotografie. brawo. ale co z tego. pewien pan twierdzi,ze szukac nalezy tylko nowych trendow w fotografi. co jest samo w sobie absurdem, bo praktycznie wszystko juz bylo. tak wiec luc takich zdjec w ciagu ostatnich 40 lat zrobiono miliony. ja sam bedac xerofotografem mam ich dziesiatki. nie mniej jednak od czasu do czasu ten temat trafia do najlepszych galerii i nikomu to nie przeszkadza. wielu fotografow na takich zdjeciach wyjechalo na powierzchnie.

ale ja nie bede odbierac ci przyjemnosci robienia zdjec. w koncu o to chodzi w naszym drogim hobby by robic zdjecia i miec w tym radosc. rob chlopie ile wlezie takich zdjec i kopiuj co sie da...
ty jako tworca stanowisz wierzcholek gory lodowej pt. tworczosc i nie wiesz nawet ,ze rownolegle z toba w tej samej sekundzie ktos na swiecie bez twojej i swojej swiadomosci rowniez ciebie skopiowal. bo taka jest fotografia.
:)

#5
jeżeli poszukiwanie nowych trendów w fotografii miałoby doprowadzić do podobnych "sukcesów" jak suprematyzm czy rozpołowiona krowa w formalinie, to ja już wolę nieświadomie kopiować i być nieświadomie kopiowanym ;-)

PS1 - miło Cię znowu czytać, Jacku :P

PS2 - ale dziura od kuli na dwójce będzie ciężka do przypadkowego powtórzenia przez innych ;-)

#7
luc pisze:jeżeli poszukiwanie nowych trendów w fotografii miałoby doprowadzić do podobnych "sukcesów" jak suprematyzm czy rozpołowiona krowa w formalinie, to ja już wolę nieświadomie kopiować i być nieświadomie kopiowanym ;-)

PS1 - miło Cię znowu czytać, Jacku :P

PS2 - ale dziura od kuli na dwójce będzie ciężka do przypadkowego powtórzenia przez innych ;-)
tak,tak...o sikaniu na paier fotograficzny juz pisalismy na tym forum.lepiej trzymac sie tradycyjnej kopii,wtornej kopii fotografii. o ktorej tylko czujni bywalcy internetu wiedza.

#8
bono pisze:o sikaniu na paier fotograficzny
ja wciąż pamiętam jeszcze wywołane Twoją (w znaczeniu zrobioną przez Ciebie, nie Twoją ;-) ) fotografią wielogodzinne dyskusje o wyposażeniu "świątyni złotego deszczu" i szerzej sztuce użytkowej ;-)
k54j pisze:co to w ogóle jest
zasadniczo fragment elewacji takiego postPRLowskiego budynku w Malborku - notabene bardzo blisko miejsca, gdzie ostatnio odkryto masową mogiłe...

#14
Po wielu próbach i przymiarkach wida nareszcie dopracowanie
w warsztacie i temacie jako całości, tak więc gratuluję tego wyróżnienia.
Pozdrawiam. :-)