#22
Stwierdzilem ze chyba poprawie Banana bo tak jakos odstaje troche od reszty.. no coz.. pierwsza fotka... prekursor serii... Ale czas go poprawic,

a tymczasem kolejny "pokrecony owoc" jakim jest ...

MELOKRAN ...... (ach zeby rzeczywiscie taki smak plynal z kranu!!)

Obrazek



Oczywiscie kran zostal przeze mnie montowany (psiakrew 19 zl mnie kosztowal... i polaczony rurka przez caly owoc a ta podlaczona do kranu... zeby mi potem nikt nie mowil ze swietnie w photoshopie zmontowane... Jak pisalem do znudzenia.. tyle ile sie da to robie "naturalnie"

Pozdrawiam

#24
fajne pomysly. z kilku sie porzadnie usmialem. niestety dla mnie fotograficznie,oswietleniowo to mocno niewystarczajace. natomiast montaze z malymi wyjatkami sa ok.
Ostatnio zmieniony czw kwie 13, 2006 11:04 am przez bono, łącznie zmieniany 1 raz.

#28
Robilem tez wczoraj z Flashem... ale niestety to juz nie to.... nawet sila blysku nie pomogla....jesli dac flashowe wychodzi plasko a "sie mi to nie podoba"... dalem zatem troche ciemniejsze zeby skupic glowna uwage na pierwszym melonie i kranie.... No nic.. ze swiatlem pokombinuje... Mam jakas tendencje do ciemnych fotek.. no ale po pierwsze robie je wieczorem a druga rzecz, wszystkie moje prace sa takie troche ciemnawe... :( Juz chyba mam to we krwi ze tak to wylazi

#33
Może zacznę od słowa podziwu. Naprawde świetna galeria zarowno pod względem wykonania jak i świetnego pomysłu. BRAWO!
A teraz pytanie... pytanie amatora. dopiero zaczynam przygodę z aparatem wiec mam pytanie. dla was zapewne prozaiczne, ale zapytam mimo to. Jak zrobić takie tło? tzn na czym konkretnei robion e są zdjęcia(podłoze) i jak zrobić otoczenie. Z góry dziekuje za odpowiedz i za...wyrozumialość.

POozdrawiam

#34
Hmm.. ja ci powiem co ja robilem.. to co uzywalem to plachta duzego brazowego kartonu ktory kladlem na stol w kuchni i czesc wlazila na sciane.. i to cala filozofia...

A tymczasem wrzucam

Smoczne Mango

Takie prawdziwe mango jak sie zrobi otworek i scisnie to sok leci jak z kranu... niestety u nas takich mango ze swieczka szukac! No ale jesli by sie znalazlo.... to taki smoczek fajnie tamuje wiec... przyjemnosc trwa dluzej (kiedys tak piwo pilismy).....
No i przede wszystkim zaczalem dawac jasne tlo.... I chyba lepiej to wyglada,,


SMOCZNE MANGO

Obrazek


Pozdrawiam.

#35
Hmm.. ja ci powiem co ja robilem.. to co uzywalem to plachta duzego brazowego kartonu ktory kladlem na stol w kuchni i czesc wlazila na sciane.. i to cala filozofia...

A tymczasem wrzucam

Smoczne Mango

Takie prawdziwe mango jak sie zrobi otworek i scisnie to sok leci jak z kranu... niestety u nas takich mango ze swieczka szukac! No ale jesli by sie znalazlo.... to taki smoczek fajnie tamuje wiec... przyjemnosc trwa dluzej (kiedys tak piwo pilismy).....
No i przede wszystkim zaczalem dawac jasne tlo.... I chyba lepiej to wyglada,,


SMOCZNE MANGO

Obrazek


Pozdrawiam.

#39
Jak obiecalem tak zrobilem.. Banan poprawiony i naturalnie montowany , zadne fotoszopy...

Sznurowany Banan druga edycja...
dodatkowo na jasnym tle

Obrazek



A tu dodatkowe foto jakby kto mial watpliwosci (a wielu bylo) co do prawdziwosci montazu :))

Obrazek



Zaluje ze wszystkich nie dokumentowalem...

Pozdr

Jarek
cron