#3
Koraliki fajnie się rozmyły... to zdjęcie przypomina mi inną fotkę wokalistki Urszuli - poobne spojrzenie, też tak na kruczoczarno...

Jestem na tak.

#4
:shock: jam niegodzien takich dedykacji przyjmować!

piękna fotografia! od razu przywodzi na myśl przedwojenne zdjęcia, coś czego dziś już się nie robi...surowe światło, ostry wyraz twarzy modelki, przepalenia, ziarno - no zgrałeś to fantastycznie ze sobą.

i nie piszę tego żeby się podlizać w zamian za dedykację - myślę, że to jest jedno z najlepszych Twoich zdjęć, które tu nam pokazałeś.

...i coś czuję, że Cygnusowi też się spodoba :)

#7
mam nadzieje chlopcy, ze nie bedziecie potajemnie wychodzi parką do drewnianego wychodka, tam nad polskim morzem.

bardzo klimat dziewczyny jest kul. mocny, drapiezny.
choc mi tu jeszcze duzo brakuje.

ciao

#9
Poziom plfoto dobil mnie dzis ostatecznie. Po prostu szkoda nawet gadac, ten serwis zdechl, lezy i dogorywa po tym, jak coraz wiecej znanych i dobrych dalo sobie z nim spokoj.

Nie uwazam sie za jakiegos wymiatacza, wrecz przeciwnie. Tyle, ze kiedy do tego wlasnie zdjecia dostaje komentarze:

"Jest nieostre, mydlane i swiatlo poszlo na spacer"

to nie wiem, czy sie smiac, czy plakac.

#13
t ojest swiatne mi zas o bezdech przyprawilo to ktoergo tutaj nie ma. Na stronie ..masz klate tej samej dziewczyny w kolorze z filizanka .....herbaty ?.airaku ? albo czeogos jescze .jest przepikne ...

#15
czarno biały wzór koszuli i korale tudzież perły idealnie się zgrywają z całością, do tego dochodzi ten wzrok niby obojętny, jednakże niosący coś ze sobą.