!! Kolezanki i koledzy w TVP2

#1
halo fotoarts!

spiesze doniesc - pomimo, ze ONI nie chcieli - ze w najblizszy WTOREK, to jest 19.09.2006 w TVP 2 o 17.25 bedzie emitowany program, w ktorym powinii wystapic:

Kita,
Tora,
Macko

szczere gratulacje ode mnie !!!!!!
mowiac pod nosem, to zazdroszcze wam...

pozdro

#5
spokojnie, poczekajcie, nie chce nic wykrakiwać, żeby nie było potem na mnie, ale może się okazać, że to nie 17, tylko 21, i nie wtorek, tylko czwartek, i nie w tym tygodniu, tylko w innym... tak to naprawdę jest, zero ładu, zero składu :(

#11
czyli:

Dolina Kreatywna

wtorek 19.09.2006 TVP 2 17:15

Telewizja Polska uruchomiła projekt stypendialny "Dolina Kreatywna, czyli czego szuka młoda sztuka? ". Do konkursów w ramach tego projektu zapraszani są młodzi twórcy w wieku 14 - 25 lat uprawiający różne dziedziny sztuki. Główną nagrodą w konkursie jest stypendium finansowe fundowane przez telewizję publiczną. Co miesiąc TVP będzie ogłaszać konkurs z innej dziedziny sztuki. Pierwsza edycja ruszyła 14 września 2005. Dotyczyły one: fotografii, literatury, sztuk plastycznych, teatru, tańca, filmu, muzyki i animacji kultury. Od września w "Dolinie Kreatywnej" nowe konkursy.


gratuluję :)

#14
Filippo pisze:"]spiesze doniesc - pomimo, ze ONI nie chcieli - ze w najblizszy WTOREK, to jest 19.09.2006 w TVP 2 o 17.25 bedzie emitowany program, w ktorym powinii wystapic:

Kita,
Tora,
Macko
A to mnie nie będzie ? :aa:
Moje ego cierpi straszliwie, taka szansa na sławę, tuż przed prime time. :wink: :lol:
Tylko trzy osoby się zmieściły ?

#15
ja to przynajmniej mogę spokojnie tylko się cieszyć z Kitką, Torą i Maćko, moje ego przygląda się zrelaksowane, :wink: bom jest twórcą równie młodym, co kreatywnym :lol: :lol: :lol:

Skoro to taki monoprojekt, to pewnie na szczęście pójdzie zgodnie z ramówką. To, co napisałem wyżej o możliwych przesunięciach emisji wynikało z doświadczeń, jakie mieliśmy z moją żoną w TVN. Dorota uczestniczyła tam w rozmowie, w sumie nieistotne o co chodziło. Ważne, że ta rozmowa była fragmentem luźnego, trzy godzinnego bloku, jeśli ktoś chciał zobaczyć akurat ten fragment, to musiał przebrnąć przez wszystko, bo nie było wiadomo, kiedy to się pojawi... :roll: Co gorsza nie było pewności, czy wypuszczą to danego dnia, czy też w następnym bloku, a ten program chodził bodajże trzy razy w tygodniu :?
Ale u Naszej Trójcy wydaje się to wyglądać na szczęście zupełnie inaczej :P

#16
Samo zaproszenie do udziału w tym projekcie, to już sukces :!:. Życzę Wam oczywiście zakwalifikowania się do grona tych szczęśliwców, którzy otrzymają stypendium :). Życzę tym szczerzej, że mój wiek, dyskwalifikuje mnie już niestety z udziału we wszystkich promocjach czy konkursach, skierowanych wyłącznie do "młodych…" :( Tak więc, nie jesteście jakby, dla mnie konkurencją :lol: :lol:
Gratuluję, bez strzykania po wątrobie - jak to napisał Pinhol, i wstrzymuję oddech do 19-tego... :wink:

#18
przepraszam ze sie wtrace, ale czy ktos dorosły mogłby mi wyjasnic (jak 6-cio latkowi) o co biega? bo nijak tego nowomłodziezowego bełkotu nie moge zrozumiec... TV nie posiadam wiec organoleptycznie faktu niezapercepuje, i nie wiem czy kali mi sie dymac do sklepu RTV :)
moze ktos z bezposrednio zaangazowanych pomiedzy rozdawaniem autografow a wystepami w TV znajdzie chwilkę i cos skrobnie jak za starych dobrych czasow...

pozdro ;)