ILUZJONISTA

#1
Jestem ciekawa waszych opini na temat tego filmu.... kilka dni temu mogłam w zaciszu domowym obejzeć ten film i muszę przyznać, że zdjęcia według mnie są rewelacyjne (pomijając fakt że gra tam Edward Norton) fabuła nie jest nudna.A coWy sądzicie o tym filmie?

#3
widziałam zwiastuny i powiem tak ze zazwyczaj stronie od filmow o podobnej tematyce ale ten wydaje sie naprawde interesujący właśnie zwłaszcza od strony wizaualnej. Mysle ze jesli bede miała okazjie to chetnie obejze :)

#4
Widziałem jakiś miesiąc temu. Film ciekawy ale raczej średnich lotów. Wizualnie bardzo dobry. W podobnej tematyce jest również dosyć świeży 'The Prestige' - bardziej dramatyczny, mniej naciągany.

#6
ha pisałam wyżej ze zwiastuny mnie zasascynowały, sam film mnie zaczarowal. Ogladalam film w domu z moja mama ( wytrawny ogladacz ;p) i obydwie byslysmy zaskoczone rezwojem akcji a ja oczywiscie zauroczona zdjeciami i cała kolorystyka.

zastanawiam sie jak w fotografi mozna uzyskac podobny obraz? taka niby sepia i miekkosc, przypomina mi to takie fotografie z przeszlosci na szklanych płytkach (dagerotypy?)

#7
Ja muszę powiedzieć, że film bardzo mi się podobał... gorąco polecam! A co do pytania powyżej... właśnie - jak uzyskać podobny efekt w fotografii?

#9
lesna pisze:ha pisałam wyżej ze zwiastuny mnie zasascynowały, sam film mnie zaczarowal. Ogladalam film w domu z moja mama ( wytrawny ogladacz ;p) i obydwie byslysmy zaskoczone rezwojem akcji a ja oczywiscie zauroczona zdjeciami i cała kolorystyka.

zastanawiam sie jak w fotografi mozna uzyskac podobny obraz? taka niby sepia i miekkosc, przypomina mi to takie fotografie z przeszlosci na szklanych płytkach (dagerotypy?)
Nie pamiętam dokładnie gdzie, i kto to był....ale widziałem ajkiś czas temu fotografa, który specjalizuje się w zdjęciach wyglądających jak kadry z filmu. Efekt był powalający! Na pewno podeśle, jeżeli uda mi się znaleźć w sieci.
cron