Rezerwat - p

#5
http://rezerwat.filmweb.pl/Rezerwat,200 ... ,id=343257

Ktoś tez widział?
Wieki nie było mnie na forum ale to nie znaczy ze nie czuję sie z nim związana. Powiem wam ze to jedyne miejsce w sieci do ktorego chetnie zawsze wracam. Wracajac... do tematu - FILM.

Moim zdaniem naprawde świetny a nawet wybitny ( oczywiscie w standardzie polskich filmow)

Mysle ze my (fotografomani) znajdziemy w tym filmie o wiele wiecej znanych z zycia tekstow. - Chodzi o to ze jak obejzałam ten film to az zachciało mi się do analoga wrocic (lale to raczej zachcianka) i zachciało mi sie do was wrocic.Tu na forum :) Bo jak czułam ze cos mnie łączy z tym gosciem na ekranie tak naprawde o wiele wiecej łączy mnie z wami tu na forum :)

pozdrawiam i czekam sobie moze jakiejs dyskusji o tym filmie :)

#7
z niecierpliwoscia czekalem na ten film ale niestety dopiero dzis będę mieć okazje go obejrzec, nie ukrywam ze laczez nim naprawde duze nadzieje i ze po powrocie z kina dzis będę mogl wypowiedziec się o nim w wielu superlatywach

#10
Jeden z fajniejszych filmów jakie ostatnio widzialem i wcale nie tylko z powodu „Piosenki o kwiatach”, ha. Całkiem zabawna historyjka (choć trochę przewidywalna no i…ten happy end, gdzie na dodatek wszyscy się tak symbolicznie rozchodzą w dwie strony). Najlepsze są oczywiście smaczki typu postaci „naszej cioty”. No i to, że akcja dzieje się na Pradze, fantastycznie jest to pokazane, nakręcone, te okolice, chyba Stalowej o ile się nie mylę. Kilka razy tam byłem, tam naprawdę tak jest.

#11
wlasnie skonczylem ogladac film...
szczeke zbieralem z podlogi...
wedlug mnie jest to jedna z najlepszych polskich produkcji...
nie tylko dlatego, ze jest powiazana z fotografia... ale ma cos w sobie...
strasznie mi sie podobaja zdjecia, kardy, ruchy kamery... wielkie uznianie dla operatora kamery...

historia jak na film... standard watek "milosny"... ale jak dla mnie bardzo dobry... i chyba oddaje jakis kawalek polski... ;)

aktorzy i muzyka to kolejna mocna strona filmu... pierwszy raz zwrocilem uwage na Sonie Bohasiewicz...

naprawde warto zainwestowac w taka kinematografie...
jak tylko bede w polsce ide szukac tego filmu na dvd bo WARTO go miec...

#12
bacanski pisze:
aktorzy i muzyka to kolejna mocna strona filmu... pierwszy raz zwrocilem uwage na Sonie Bohasiewicz...
Dla mnie najlepsi byli panowie podwórkowi filozofowie, zdecydowanie.
cron