Przysłowia Polskie

#1
Tak sobie wymyśliliśmy konkurs
Nagród w nim nie ma poza tym , że trzeba by pomyśleć , wysilić wyobraźnie i następnie to zrealizować ( widzicie same plusy :D)
Każdy kto się zgłosi wykonuje zdjęcie obrazujące jakieś polskie przysłowie.
Technika dowolna, może być analogiem , może być cyfrą, może być pojedyńcze zdjęcie, może być dyptyk, tryptyk...
Jednym słowem totalna dowolność w interpretacji tematu.
Powiedzmy, że zdjęcia każdy z nas by wysłał do jednej z osób a ta by wrzuciła wszystkie do jednego topicu i byśmy sobie głosowali.
Termin nadsyłania Prac byśmy ustalili na 1marca2009 a powiedzmy o 22,00 pierwszego marca 2009 ktoś by opublikował topic oczywiście bez podawania autorów.
Mniej istotne jest to kto wygra, a bardziej fakt, że rozwijalibyśmy naszą wrażliwość i wyobraźnię.
Co Wy na to??
Kto z Was gotów by był podnieść rękawicę??

#2
tschemu by nie... czelendż jest czelendż ;)
zawsze to jakaś rozwijająca i rozwojowa rozrywka :)
a swoją drogą to pomysły anonimowej publikacji zdjęć już chyba były na forum... ;)

#13
Andres czy zdjęcie miałby być opisane? Czy tylko czyste zdjęcie?
Nie mamy także jeszcze osoby która wstawi zdjęcia. No i troszkę mało uczestników - nawet zakładając że każdy coś wymyśli.

#14
Adam.B pisze:Andres czy zdjęcie miałby być opisane? Czy tylko czyste zdjęcie?
Nie mamy także jeszcze osoby która wstawi zdjęcia. No i troszkę mało uczestników - nawet zakładając że każdy coś wymyśli.
Wydaje mi sie, ze wystarczy jesli w ramce podasz przyslowie i tyle (przynajmniej jak tak mam).
Co do uczestnikow, to chyba nie jest za bardzo wazne ilu nas bedzie, wazne zeby cos robic - a reszta bedzie sie pewnie tlumaczyc brakiem czasu :lol:

#15
tomasz.chrulski pisze:
Wydaje mi sie, ze wystarczy jesli w ramce podasz przyslowie i tyle (przynajmniej jak tak mam).
Co do uczestnikow, to chyba nie jest za bardzo wazne ilu nas bedzie, wazne zeby cos robic - a reszta bedzie sie pewnie tlumaczyc brakiem czasu :lol:
HOWGH ! ! ! ! !

I Andres przemówił ustami Tomasza :D

#17
1-szy marca zbliża się wielkimi krokami więc liczę na to , że uczestnicy szykują jakieś ciekawe prace??

A może ktoś jeszcze chce się dołączyć??

Więc na chwilę obecną lista wygląda następująco:
1.Jakub23
2.Bacanski
3.Andres
4.tomasz.chrulski
5.tjruslan
6. Adam.B
:?:

#18
Pod rozwagę, dla Incuby i Moderatorów...

W swoim pomyśle - zasadach tego "Konkursu" - Andres nie przewidział nagród. Co oczywiste. Liczy się jedynie satysfakcja.
Byłoby jednak miło, gdyby wyróżniona przez forumowiczów praca, miała chociaż zagwarantowaną "Galerię"...

(Bez względu na jej ocenę, przez Adresatów tego postu. Myślę, że w tym przypadku warto (należy) dopuścić do głosu społeczność... :wink:

Spodziewam się, że można liczyć na zgodę... :?:

#20
Jedną - najlepszą oczywiście, jak chyba łatwo się domyśleć... (Może nie każdemu)
Co Ty taki wszystkowiedzący jesteś. Skąd wiesz, że z sześciu... ? Listę zamknąłeś ? :?