Które zdjęcie wybieram jako najciekawsze w mini konkursie p.t. "Przysłowia Polskie"

Czas głosowania minął pn mar 09, 2009 12:14 am Można wybrać tylko 1. opcję

#1 (Brak głosów)
#2 (Brak głosów)
#3 (Brak głosów)
#4 (Brak głosów)
Liczba głosów: 0

PRZYSŁOWIA POLSKIE - głosowanie.

#1
Niestety z wszystkich , którzy się zgłosili prace dostarczyły tylko 4 osoby, ale dobre i to i jak to mówią "pierwsze koty za płoty" :D
Liczę że w kolejnych edycjach zgłosi się więcej osób i więcej osób będzie się w to bawiło wraz z nami :)
No dobra a teraz zdjęcia :D

#1
Obrazek


#2
Obrazek


#3
Obrazek

"Czas to pieniądz"

#4
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn mar 02, 2009 12:23 am przez Andres, łącznie zmieniany 1 raz.

#2
PROSIŁBYM MODERATORÓW O DODANIE JESZCZE JEDNEJ OPCJI W ANKIECIE LUB USUNIĘCIE ANKIETY CAŁKOWICIE!!!!

A OGLĄDAJĄCYCH PROSZĘ O GŁOSOWANIE W POSTACH. UZASADNIENIA MILE WIDZIANE ALE NIEKONIECZNE :))

#5
Andres pisze:PROSIŁBYM MODERATORÓW O DODANIE JESZCZE JEDNEJ OPCJI W ANKIECIE LUB USUNIĘCIE ANKIETY CAŁKOWICIE!!!!
Proszę bardzo.


PS. Nie musisz wrzeszczeć.

#6
Cygnus pisze:
Andres pisze:PROSIŁBYM MODERATORÓW O DODANIE JESZCZE JEDNEJ OPCJI W ANKIECIE LUB USUNIĘCIE ANKIETY CAŁKOWICIE!!!!
Proszę bardzo.


PS. Nie musisz wrzeszczeć.
Dziękuję pięknie :)

p.s. sorki za "wrzask" ale zależało mi na tym żeby moderatorzy i osoby głosujące zwróciły uwagę na to co jest napisane.

#12
ja póki co nie głosuję bo wiem które zdjęcie jest czyje, ale pozostali, którzy brali udział mogą głosować. :)

Zresztą zapraszam wszystkich innych również do głosowania:)

#15
4 - te. Może i dlatego, że takie "nasze", fotograficzne... :wink: :lol:
A tak naprawdę - za wyrazistość spójności obrazu z przysłowiem i wykonanie.

Trzeba zresztą obiektywnie przyznać, że wszystkie cztery prace ładnie współgrają z wybranymi przysłowiami,
czego gratuluję Autorom.
Cóż, głosować można tylko na jedną...

#17
Myślę że już wystarczy czasu na głosowanie.

Kto wygrał?? Sądzę , że zwycięzcą jest KAŻDY Z CZWÓRKI AUTORÓW którzy zdecydowali się zrobić zdjęcia do tego mini konkursu. Dlaczego? Bo każdy z nich wziął na swój warsztat jakieś przysłowie pomimo tego że wcale niekoniecznie zajmuje się tą dziedziną fotografii.
Liczę że w myśl przysłowia "Pierwsze koty za płoty" uda nam się zorganizować kolejne "konkursy" i weźmie w nich udział większa liczba uczestników.
A od siebie dodam:
#1. Doskonale wypatrzone i dopasowane do przysłowia
#2 Zdecydowanie najambitniejsza z prac i widać że autor chciał coś więcej przekazać
#3 Zdecydowanie najwierniejsze zobrazowanie przysłowia.
Gdybym głosował to chciałbym oddać głosy na te trzy prace.

Udział w zabawie wzięli tjruslan ,Jakub23, Tomasz.Chrulski i ja

#18
Ładnie to wszystko podsumowałeś Andres. Zgadzam się w 100%. Zapomniałeś jedynie dodać:
#4 Zdecydowanie najcieplejsze zdjęcie, doskonałe technicznie, przyjemne w odbiorze i doskonale obrazujące przysłowie.
Zasłużone, niemal jednogłośne pierwsze miejsce! bravo

Dzięki za organizację konkursu, chętnie wezmę udział w kolejnych edycjach i również mam nadzieję, że zachęciliśmy więcej osób do wspólnej zabawy. :)

Pozdrawiam,
Kuba