#3
Jakub23 pisze:Pół ceny to mniej więcej koszt samego przelotu...
Ludzie :!: Ja Was tylko proszę :!:
Tylko nie siejmy tutaj jakiejś wrogiej propagandy :!:

A miejsce pierwsza klasa :!:
Może połączymy to ze zlotem Fotoarts :?: :wink:

#4
kolec7 pisze:Tylko nie siejmy tutaj jakiejś wrogiej propagandy Exclamation
Ale jakiej propagandy? :roll:
Ja tylko mówię Adamowi, że za pół ceny to mu ledwo na bilet lotniczy starczy, żadna propaganda to jest fakt.
Jak dla mnie super wyjazd w super cenie, jeszcze obiektywy pożyczają za free... :)

#5
Jakubie - nie przesadzajmy :) Zależy jak się ustawi loty, jeden z naszych kolegów z forum do Tajlandii i innych krajów Azjatyckich za niewielkie pieniądze lata :)
Tanie linie lotnicze + kombinowanie ale da się :)

Jak wejdziesz na stronę LOT to bilet z Warszawy do Glasgow wyniesie się 2000zł. A tanimi liniami z Wro dolecisz tu w niektórych okresach za 30-50zł :)

#7
Adamie, nie przeciągajmy tematu bo to rozmowa o niczym.
Lot do Glasgow to inna kategoria niż lot między kontynentami.
Więc zgodnie z tym co napisałeś, zanim wyprodukujesz kolejny post w tym wątku, proponuję Ci wejść na wyszukiwarkę "tanich linii" i znaleźć ile kosztuje trasa waw-ktm w listopadzie...
Zorganizowany wyjazd w małej grupie ze znanym fotografem to też inna kategoria niż szwędanie się po świecie stopem i kombinacje...

#10
Jasne że jadę - tfu - lecę :P

Jakubie wyluzuj troszkę, tak jak napisał Incuba;
Relaxmisja oferuje indywidualnie za

4300zł

* Przelot z Polski
* Zakwaterowanie (3 noce w Katmandu, 4 w Pokharze, 2 nad rzeką podczas raftingu)
* Przejazdy wewnętrzne (Katmandu - Pokhara - Katmandu)
* Podwójną wizę do Indii (potrzebną podczas przesiadki w Delhi)
* Ubezpieczenie
* 3-dniowy rafting
* Relaks-Box

A pamiętaj że jeszcze na tym ktoś zarabia.

Nie mam nic przeciwko zapłaceniu 8900PLN za taki plenerek z Bono - ale po prostu nie stać by mnie było na to, a gdybym nawet taką sumkę miał w tym momencie, to z pewnością nie przeznaczyłbym jej na taki wyjazd.

#12
O zarobieniu mówiłem w tej wycieczce indywidualnej tez.
A w tej organizowanej przez optyczne i Bono, płacisz za troszkę wiecej rzeczy. Chociażby za obiektywy jakie tylko chcesz, i za zorganizowany plener foto :)
cron