Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej - XV edycja

#1
Cześć,

gorąco chcę zaprosić wszystkich studentów, którzy odwiedzają FotoArts do udziału w bardzo ciekawym Konkursie organizowanym co roku przez grupkę zapaleńców z Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Jest to Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej a właściwie już jego XV edycja. Mam nadzieję, że wielu z Was słyszało już o samym Konkursie i Ci, którzy tylko są uprawnieni już wysłali swoje zgłoszenie... ale jeśli jakimś cudem nie, no to jak najszybciej należy to zmienić ;-) Od razu przechodzę do rzeczy:

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to Konkurs dla studentów polskich uczelni do 28 roku życia. Udział w nim mogą wziąć zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Zdjęcia należy dostarczyć w formie elektronicznej (poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie) i papierowej, oprawione w passe-partout, do jednej z siedzib Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Można je nadsyłać do 20 marca w trzech kategoriach:

- Mowa ciała (portret)
- Na styku kultur (reportaż)
- W chaosie/spokoju (cityscape)

Można nadsyłać maksymalnie sześć zdjęć, w tym maksymalnie trzy zdjęcia w każdej kategorii. Prace będzie oceniać jury złożone z profesjonalistów, z którymi współpracujemy już od kilku lat:

- przewodniczącego rady artystycznej ZPAF, Pana Andrzeja Zygmuntowicza;
- członka zarządu Fotoklubu RP, Panią Małgorzatę Dołowską;
- kierownika działu fotograficznego Rzeczpospolitej, Pana Waldemara Kompałę

Organizatorzy zapewniają niezwykle atrakcyjne nagrody. W tym roku są to między innymi:

- rok darmowej nauki w Warszawskiej Szkole Filmowej
- bony na zakupy sprzętu fotograficznego w sklepie fripers.pl o wartości 500PLN każdy
- półroczna prenumerata magazynu Digital Camera
- roczna prenumerata magazynu foto
- vouchery na kursy fotograficzne

oraz wiele, wiele innych. Więcej szczegółów dot. nagród, regulamin Konkursu znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na profilu Konkursu na portalu społecznościowym facebook. Naprawdę zachęcam do udziału, bo najzwyczajniej w świecie warto :-)

Obrazek


----------------------------------------------------------
Jednocześnie proszę Was o przekazanie informacji dot. Konkursu znajomym, którzy potencjalnie mogliby być zainteresowani udziałem. Będę również wdzięczny za wszelkie uwagi dot. samego Konkursu nawet jeśli nie zamierzacie albo po prostu nie możecie wziąć w nim udziału - każda opinia osoby, która choć odrobinę "siedzi" w temacie jest dla nas niezwykle cenna.

#3
Konkurs trwa już od 11 lutego i jest promowany różnymi drogami. A że tutaj na forum informuję na pięć dni przed zakończeniem - zawsze chyba lepiej napisać, bo może do kogoś informacja jeszcze dotrze, niż w ogóle nie pisać. A tu trafiłem dopiero ostatnio czyjegoś polecenia ;)
cron