Koronkowe Przebudzenie Wiosny- OSTATNIE MIEJSCA na sesję!

#1
Już 13 kwietnia odbędą się wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla wszystkich pasjonatów fotografii oraz twórczego spędzania wolnego czasu.
Zapraszamy na warsztaty „Koronkowe przebudzenie wiosny” w ramach nowego projektu Fotograficzne Spotkania Nieuczesane.
Ideą naszych spotkań jest praca w przyjemnej, przyjacielskiej atmosferze, połączona z wymianą doświadczeń i nauką nowych rzeczy. Jest to niezwykła okazja do pracy z przygotowanymi, wystylizowanymi modelkami, na planach zdjęciowych urządzonych w ciekawym miejscu.
Sesja i warsztaty odbędą się tym razem w malowniczym pensjonacie oraz stajni Radziówka w okolicy Łochowa.
Miejsce: http://www.radziowka.com.pl/
W programie między innymi: testowanie sprzętu fotograficznego zapewnionego przez partnera technologicznego, sesja prowadzona przez doświadczonego fotografa, warsztaty i sesja dla początkujących modelek, wspólne przeglądanie i ocena zdjęć powstałych na sesji.
Fotografów- uczestników czekają pięknie wystylizowane modelki, fotografowie prowadzący, którzy będą odpowiadać na pytania, pomagać i doradzać, a także ciekawe rozmowy z przedstawicielami firm fotograficznych.
Modelki- uczestniczki będą mogły liczyć na pomoc modelek prowadzących, pełną stylizację, a w efekcie- doskonałe zdjęcia.
Nazwiska fotografów i modelek prowadzących, a także pełna lista Patronów i Partnerów wydarzenia- już wkrótce! Bądźcie czujni, zaglądajcie na naszą stronę, każdego dnia zainteresowanie rośnie! Podgrzewamy atmosferę kolejnymi rewelacyjnymi atrakcjami i czekamy na ostateczne uderzenie wiosny!
Organizatorzy zapewnią Wam aż cztery plany zdjęciowe: dwa w stylowym, drewnianym domku, jeden w malowniczej stajni oraz jeden- z koniem, w plenerze. Przewidujemy pracę w niewielkich grupach, co pozwoli na uzyskanie jak najlepszych efektów, a także zmiany stylizacji, żeby każdy miał szansę zrobić swoje własne, niepowtarzalne ujęcia. O wygląd modelek zadbają wizażystki a także kilka firm odzieżowych, niemniej- tematem przewodnim są lekkie, jasne koronkowe halki i lekko buduarowe stylizacje.
Ilość miejsc ograniczona!
Miejsca dla fotografów: 15
Miejsca dla modelek: 5MODELKI PROWADZĄCE WARSZTATY:
INA SKORNIAKOWA www.inusik89.maxmodels.pl
BETI http://www.maxmodels.pl/modelka-beti_204.html
SANTA EVITA http://www.facebook.com/model.santa.evita

STYLISTA SESJI
CEZARY GŁUŚNIEWSKI- MŁODY STYLISTA http://www.facebook.com/MlodyStylista

WIZAŻEM I FRYZURĄ ZAJMĄ SIĘ:
KAROLINA OSTROWSKA
MAGDA KWAŚNIK
JAROSŁAW ŁUCZAK

PROJEKTANCI BIORĄCY UDZIAŁ W WYDARZENIU:
Magdalena- http://www.maxmodels.pl/projektant-modaz.html
Ania- http://www.facebook.com/pages/Dekotka/
Kasia- https://www.facebook.com/pages/Katrina- ... 5264152195

FOTOGRAF, który będzie czuwał nad warsztatem sesji:
Robert Górka- człowiek, który urodził się po to, by robić zdjęcia- tak najprościej można go opisać. Nie rozstaje się z aparatem, bez sesji czuje się jak bez powietrza. Po prostu musi robić zdjęcia! A co najważniejsze, potrafi to doskonale. Na co dzień fotografuje osoby, które przed obiektywem stoją często pierwszy raz w życiu- a mimo to jego zdjęcia są zawsze emocjonalne, wyjątkowe, przykuwają wzrok. Szuka emocji i łapie chwile. Na warsztatach w Radziówce pokaże, jak pracować umiejętnie z modelką, wydobywając z niej emocje, jak pomóc ustawić się modelce, by nadal wyglądała naturalnie i świeżo- a to już sztuka. Robert świetnie łapie kontakt z fotografowanymi osobami, na sesji od pierwszej chwili daje się wyczuć nić porozumienia i dzięki temu nie trzeba marnować czasu na zwyczajowe 'rozluźnienie się'. Z Robertem pierwsze zdjęcia nie trafiają do kosza- a tak jest w większości przypadków. Jego sesje są spokojne i magiczne. Mamy nadzieję, że zarazi Was tą magią!


Jeśli chcesz nawiązać współpracę z nami w ramach wizażu/ fryzjerstwa/ stylizacji - napisz! Ustalimy indywidualne warunki współpracy z Tobą. Jeśli chcesz w jakiś inny sposób pomóc nam w organizacji, masz jakiś pomysł lub uwagi- również zachęcamy do kontaktu.
Planujemy poprowadzić skoordynowany dojazd pociągiem z Dworca Warszawa Wileńska do Łochowa, skąd zabierze Was samochód. Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowany opcją dojazdu pociągiem rano w dniu wydarzenia- pisz.

SOBOTA
13 kwietnia
Radziówka
Budziska 7
Zbiórka modelek- 10:00
Zbiórka fotografów- 11:00

Osoba kontaktowa: Paulina- 793043388
www.nieuczesane.com.pl - DUŻO ZDJĘĆ!

spotkania@nieuczesane.com.pl
cron