#23
jw_amigowiec pisze:Oj tam, kup jakis film typu 120 (ja dorwalem "troche" przeterminowane orwo :D) - wiesz jaka zabawa fajna?:D
Akurat do średniego formatu mam Pentacon six TL + biometar 2,8/80 + Sonnar 2,8/180 + Pentacon 4/300. Więc nie narzekam. :)

#26
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia... tak na oko 80 na średnim to coś pomiędzy 40 a 50mm dla małego. Ale dokładnie nie wiem. Poprostu robie zdjęcia i tyle, jakoś mnie to nie interesowało. P.S. czekam jeszcze na smiene (czyli głuptak do robienia świetnych zdjęć ;)) więc może tradycyjna fotografia nie odchodzi jeszcze w zapomnienie ;). Choć z drugiej strony i tak więcej robie na cyfrze :/

#29
kolec7 pisze:Leprekan - przelicznik ogniskowych to chyba samemu można sobie przekalkulować, co nie :?: A nie strzelać na oko :?
a takie przeliczanie to już cyfra a nie analog, więc chyba nie na temat ;)

#32
TLRy to swietna zabawa, naprawde wciaga. ja mam Flexareta IV made by Meopta cos kolo lat 60tych :) Cudenko poprostu, juz mysle powoli o kupnie jakiegos lepszego chocby Yashica 124g mat;)

@leoprekan ja tez jestem okretowiec 8)

#33
Wczoraj dla mnie analog poległ........... Zawitał w me progi Canon EOS Digital D 2000 ........... i szczerze mówiac szczena mi opadła piekne szybke narzedzie .... :twisted:
Ostatnio zmieniony ndz sie 21, 2005 6:07 pm przez Emo, łącznie zmieniany 1 raz.

#35
Ja robie zdjecia dla wlasnej przyjemnosci i nie umiem sie przelamac na cyfre - zawsze mnie ciagnelo do analoga i do ciemni tradycyjnej - ktora mam niemal cala skompletowana :)
A jestem fotografem iscie "niedzielnym" - jeden film (36 kl) starcza mi na conajmniej 2 tygodnie :D

#39
a mnie matryca w ogole nie ciagnie.co analog to analog.tak samo z wieksza przyjemnoscia wlaczam gramofon niz cd-samograja,a wzmacniacz lampowy tez sie u mnie pojawi z czasem.poza tym nie jest chyba tak zle,fuji np.wypuscila(wypuscilo?)nowa wersje profesjonalnych negatywow.
cron