kto jeszcze mowi ze analog ma sie dobrze?

#1
z ostatniej chwili: po zaprzestaniu produkcji aparatow bronica,kolej przyszla na prawdziwa legende - contaxa.tak jest to juz koniec tej marki. kyocera nie planuje wiecej produkowac aparatow contax.mozliwe ze jakies chinczyki kupia prawa do nazwy i wypuszcza cos o tej pisowni,ale czy to bedzie to samo? kolejna w kolejce do upadlosci jest laica,banki odmowily dalszego kredytowania, dlugi rosna a sprzet sie nie sprzedaje. kolejny moj typ to rollei...bez sukcesow rynkowych.amen. :(

Re: kto jeszcze mowi ze analog ma sie dobrze?

#5
bono pisze:z ostatniej chwili: po zaprzestaniu produkcji aparatow bronica,kolej przyszla na prawdziwa legende - contaxa.tak jest to juz koniec tej marki. kyocera nie planuje wiecej produkowac aparatow contax.mozliwe ze jakies chinczyki kupia prawa do nazwy i wypuszcza cos o tej pisowni,ale czy to bedzie to samo? kolejna w kolejce do upadlosci jest laica,banki odmowily dalszego kredytowania, dlugi rosna a sprzet sie nie sprzedaje. kolejny moj typ to rollei...bez sukcesow rynkowych.amen. :(
Bono to juz z półtora miesiaca temu wyszło :-( . Wiem nie podoba mi sie to jednak i tak kupie leicę m i R tak żeby sobie stały gdzyz na dzień dzisiejszy do niczego innego nie przydadzą mi se ..... tak jaest kolej rzeczy my na to wpływu nie mamy pośrednio : tomoze tak gdyz to klient decyduje jaki sprzet sobie nabędzie .

#10
bono pisze:obawiam sie ,ze czeka nas w przyszlosci zabawa z aparatotelefonami...niestety
:twisted: :twisted: :evil: :evil:
no jak tak by miało być to ja się za malarstwo biorę

#16
Taaaaaa u mnie z analkogiem tez koniec :-(( przynajmniej zawodowo jedzie juz do mnie Kodak DCS ze Stanów ........ wiecd żewgnaj filmie szybkosc ponad wszystko ............. ALE Leice i tak sobie kupie dla komfortu R8 zeszkłem i moze tylna pupa cyfrowa to podstawa w domu stołu moze nie byc ale ....to jest niezbędne ... :wink:

#20
ostol pisze:Ja też od jakiegos czasu zastanawiam się nad kupnem aparatu cyfrowego. Martwi mnie jednak ilośc wad z jakimi musiałbym się pogodzić.
Mnie obchodzi tutaj jedno szybkosc wygoda i niskie koszty przy zadowalajacej juz jakosci .Po ostatniej sesji w Szczecinie która robiłem dla Geanta jestem lekko w plecy z powodu materiału a czeka mnie jescze pare takich zlecen w tym miesiacu wiec trzeba nie miec oczu i nie potrafic liczyc cyfra zwróci sie mi po czterech zleceniach ........ wiec o czym my rozmawiamy ? HE...... :lol: .
ps. prywatnie i tak uwielbiam pracować dalmierzem albo mała manualna lustrzaneczka typu Konica Autoreflex ze stałymi jasnymi szkłami zatrzymujac obraz na Agfie APX :roll: :wink:
cron