#44
ta dopuki ja mam zenita fotografia tradycyjna nie umrze ........... :shock: dajcie sobie spokój wystarczy rozejrzec sie do okoła zreszta bono juz wielokrotnie o tym mówił ........

#54
To nie odwaga, tylko rozsądek.
Jak ma się już w szafie dużo klamotów do systemu, z którego jest sie bardzo zadowolonym, to po co zmieniać całą stajnie :!:
Nie ukrywam, że Twoje Bono, bardzo pochlebne opinie o tym cacku, zachęciły mnie jeszcze bardziej i przyspieszyły decyzje o zakupie.
Z tej strony to mogę Ci Mistrzu podziękować.
Pozdrawiam. :-)

#57
Aleście temat odgrzali :D (W sumie Weesee odgrzał :p)
Mnie natomiast ciekawi co myślą osoby które wypowiadały się prawie 6 temu o analogach, dziś ?:) Hehe.

#59
A ja jestem dzieckiem cyfry i cały czas mam plan na zakup porządnego analoga, a nawet 2 (dalmierz 35mm i jakiś średni lub wielki format). Do slajdu i do BW. Bardzo mi się podoba koncepcja samodzielnego wywoływania i że to wszystko hula bez prądu. No i nie strach iść robić zdjęcia tam gdzie cyfra mogłaby szybko zmienić właściciela.

Ale fakt, gdybym musiał na tym zarabiać to pewno nie zawracałbym sobie głowy filmami... ;)

#60
Incuba pisze:możesz rozwinąć?
a co tutaj rozwijać, zajrzyj do dowolnego sklepu fotograficznego mającego w ofercie materiały fotograficzne i przejrzyj asortyment.
cron