#41
ja tez chce pociagiem

Maciek wezmie nam bagaze!

8)

czy ta wioska, to taka typowa, z kosciolem w centrum, obok spozywczakiem i tyle?

pytam, bo to wazne dla mnie, gdyz mam pomysl na fotograficzne wykorzystanie tych kilku dni.

#42
i jeszcze jedno.

warto by sprawdzic, kto po Kazimierzu mowil, ze bankowo od razu wpisuje sie na nastepny plener. bo chyba ekipa niewiele sie zmieni.

#45
Zapowiada się nieźle.
Pomysł z osobnym wzięciem bagaży i podróżą pociągiem jest niezły.


Krakusom proponuję spotkanie w czwartek w Oko o 19.00, ci co nie zdążą, to dojadą później.
Obgadamy wszystko i rozplanujemy.
Chociaż wtedy jest wieczór seryjnych morderców, ale zawsze możemy siedzieć w drugiej sali.

#48
Hmmm ...
Rawka k/Skierniewic
toż ja okoliczne lasy wzdłuż i w poprzek przełaziłem, i w samej Rawce tyż się taplałem, nie powiem :)
a tu pech,
w tym terminie akurat MON zapewnia mi tygodniowy urlop na koszt podatników, ale może chociaż na jeden dzionek uda mi się dojechać
zależy kiedy się będziecie ewakuować ...

#52
No i byłem... bylismy w komplecie...

uchwałą rady walnego zgromadzenia odłamu krakowskiego grupy fotoarts, postanowiaono co nastepuje:

1 primo - jedziemy pociagiem i to zdaje sie pod sam dom :)

http://rozklad.pkpik.pl/bin/query.exe/p ... 3&OK#focus

2 primo - osobiscie optuję za 2 lub 4 połaczeniem, zwazywszy na weekendowe promocje, plus znizki studenckie moze bilet grupowy... okaze sie to całkiem fajną alternatywą...

więc jak? 2 czy 4?

#53
Baza danych nie ma pamięci.

Ja jestem za tym pierwszym połączeniem, dwa pociągi, tylko jadą prawie pięć godzin.
Ta druga opcja jest szybsza, ale są dwie przesiadki, za to pociągiem drugiej klasy jedzie się tylko pięć minut.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.