#2
Witam!!!
Super Emo-gratuluje skoszenia nagrod!!! Jak to mawial Wielki Brat "jestem pod wrazeniem" :lol: :lol: :lol:
Napisz cos wiecej o tym konkursie - o ile bedzie Ci sie chcialo klikac :D
Czy bedzie mozna gdzies obejrzec te zdjecia - z checia bym na nie spojrzal :D

#3
To Wielkopolski Konkurs Fotografii Prasowej . Zdjecia sa na mojeje stronie to Misterium i Dom pomocy społecznej . Wręczenie nagród 14go więc jeszcze nie za wiele wqiem :-0 ) Tylko t oze wygrałem dwa razy.

#10
Na rzie czuje sie nijak :( . przesuneli wręczeni nagród na 25 lutego więc czekam . Zdjęcia są na mojej stronie to cykl misterium i Dom pomocy społ. A i wcale to nie jest złoto :wink:

#11
Emo nie martw sie!!! Z pewnoscia przesuneli wreczenie nagrod bo stwierdzili ze za takie zdjecia nalerzy sie cos ekstra i potrzebuja jeszcze paru dni. Moze szykuje sie jakis nowy sprzet lub zestaw szkiel :lol:
Tak wiec spokojnie - moze warto poczekac :D :D :D

#14
:wink: Odebrałem fajowo . Miałem dużo , dużo zdjęc na wystawie pokonkursowej wszystkie cztery cykle . Tylko klimat mi lekkuchno nie odpowiadał moi koledzy po fachu którzy tez dosali nagrody byli delikatnie mówiąc nie mili :( .Teksty tego typu o znów foty z piły co za burak to robił . Akle zaraz sobie pomyślałem chyba pierwszy raz kurna jak tak plują to znaczy DOBRY JESTEM !!!!! 8) A ja :oops: wiejski chlopak jestem i tak jakoś nie specjalnie czułem sie na wręczeniu wole fotografować . Może w przyszłym roku będzie jakie śgrnd prix . Na razie nie odpuszczam walcze dzisiaj wysłałem foty na następny konkurs a w marcu wysyłem na konkurs olskiej Fotografii Prasowej :lol: Trza sie boksować. .. No nie :wink:

#15
Twoim kumplom po fachu damy bana jak wej na forum :jump: , a tak na serio to zycze powodzenia w nastepnych konkursach- tylko nie dziekuj :wink: , trzeba sie pchac teraz wszedzie i czasami poboksowac tez.

#16
oj buractwo buractwo brak kultury i glupota bo ja jak bym juz tyral to robil bym tak zeby nikt nieslyszal niepowolany EMO grATULEJSZYN!!!! czekamy na nastepne nagrody hehehe niedlugo sie zrobi HALL OF FAME i emo tam bedzie sam obsypany nagrodami hje hje hje

#19
Emo - pozwol ze dolacze sie do gratulacji :wink: Oby tak dalej :ok: zgarniaj wszystko co sie da po drodze - zycze Ci tego!!! A co do tych niemilych gosci to........poprostu Ci zazdroscili :lol:
cron