#2
witam, podejrzanie tanio, też będę kupował 5Dm2 z zestawem z 24-105, wie ktoś może gdzie w Polsce od reki sprzedadzą do 13.000zł, bo szukam i trochę problem mam, żeby dostać ten zestaw, jak się dzisiaj dowiedziałem "aparat widmo"

#4
Tak przeleciałem po tym sklepie i wszystko mają tanie. Dziwne może towar pochodzi z nielegalnej wytwórni garażowej u wujka Józka z lepkimi rękami. Np. lampa 580 do canona w Polsce kosztuje ok 1600PLN a owym sklepie ok 800PLN. North jeśli takie są ceny faktycznie to żyła złota. Wynajmuj kontener i kupuj sprzęt foto. W Polsce raczej nie powinieneś mieć problemów z jego sprzedażą(w rozsądnej cenie oczywiście). Na lampę masz już kupca:) Chętnie wezmę :)



Tomek

#6
Czytałem opinie o tym sklepie internetowym - ja już im podziękowałem ;) Ogólnie to kupuję, a raczej chciałbym: wspomnianego już canona + canon 24-70 + 50mm 1.4 = 4200$. Ciężko pracuję aby dokonać tego. Jednak myślę, że najtrafniejszą decyzją będzie kupno tego sprzętu w bh-photo(dosyć blisko od sklepu mieszkam), może tam się uda coś wytargować.