#24
Okej... zatem kieruj swe oczy na swoj priv... :D Koncze w piatek ok. 19:30. Kwestia dojazdu do centrum z Muchoboru.

Hehe, dzieki za przewidujace wyprzedzenie mojej wiadomosci :D Nie zauwazylem zanim napisalem tego posta.

#27
No i odbylo sie... po zaliczeniu dachu Galerii Dominikanskiej, poszukiwania miejsca w knajpach, ladowanie w iscie fotograficznej atmosferze w studio :D

No i musialem spadac ;/ Pamietam ilosc alkoholu jaka miala byc wypita... byly straty w ludziach? :P

#30
spokojnie bylo bynajmniej d 22 ;) ja o tej godzinie musialem zmykac :/
a podobno dlugo nie siedzieli... ;)

aha szkada Artoo, ze tak szybku uciekles bo pozniej umowilismy sie rano na "gielde" foto na dworcu... lipa...

no i udokumentowania nie bedzie Michal przypadkowo skasowal fotke :( :(

ale bynajmniej powod do kolejnego spotkania ;)

#32
gorzej wczoraj z Michalem i Kamilem(perek) poszlismy na zawody snowbordowe(troche malo sniegu) posiedzielismy porobilismy fotki... pozniej na zajecia... wkladam karte do czytnika i chce sprawdzic co zrobilem...

lol musialem formatowac bo nic sie nie dalo zrobic... :/

znowu przez windowsa stracilem fotki :(

#34
o, ja bym chetnie te snowboardowe fotki zobaczyla, bo jakis sredni dzien mialam i wpasc tam nie moglam. jak gdzies zostana wrzucone (o ile) to dajcie linka, czy cus.
:)

#35
oprocz karty mam 2 filmy ale teraz nie wiem czy bedzie mi sie chcialo je wolac i skanowac... ;) d70 w drodze za jakis czas... wiec trzeba zbierac na szkla... itp ;)

#37
ja też bym chętnie zobaczył foty z tego rozpoczęcia sezonu na wałach, miałem iść, ale jakoś nie wyszło... ciekawie było? wogóle byłem ciekawy skąd ten snieg wezmą bo nigdzie nie ma...

a zapowiada sie kolejne FotoWrocSpotkanie? :) przegapiłem jak się umawialiście na to...

#38
bobi pisze:ja też bym chętnie zobaczył foty z tego rozpoczęcia sezonu na wałach, miałem iść, ale jakoś nie wyszło... ciekawie było? wogóle byłem ciekawy skąd ten snieg wezmą bo nigdzie nie ma...

a zapowiada sie kolejne FotoWrocSpotkanie? :) przegapiłem jak się umawialiście na to...
snieg byl z lodowiska... ;)

a spotkanie bedzie tylko trzeba sie jeszcze dogadac...

bynajmniej byly deklaracje na przydszle spotkania... :D