#2
Ja jestem za :) Choc z czasem w moim konkretnym przypadku krucho. Mam taka dziwaczna prace, ze po 17ej tez na ogol jestem zajety, ale taki wieczor typu 20 z malym hakiem jest wykonalny.

Albo weekend... Nawet ta niedziela teoretycznie w godzinach popoludniowo-wieczornych. Lub za dwa tygodnie.

A tak wlasciwie to jaka kto ma propozycje to chetnie tez poslucham. Nie chce niczego narzucac, a niewykluczone, ze sie bede mogl 'nagiac' jak cos :)

#3
jako, ze nie jestem z wrocka wolalbym jakis popoludniowy termin lub wczesny wieczorek a kiedy byle nie od pn do czw... reszta moze byc... ;)

no i jeszcze nie tak szybko bo mam troche darmowej roboty :(

#5
zapraszam Wszystkich chetnych do wroclawia na piatek... wpisujcie godziny jakos sie dogadamy ;)

chodzi zeby sie poznac, zgrac... nawiazac kontakty... jak krakusy... ;) :P

#7
poniedziałek - praca
wtorek - praca
środa - praca
czwartek - ewentualnie, ale nie w ten bo praca
piątek - praca
sobota - praca (ale moznaby coś pokombinować)
niedziela - praca

pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

#8
Hehe... cos to zgranie latwe nie bedzie :D

W piatek moge cos zawalczyc. Choc mam waskie pole manewru. Moge sie wyrwac miedzy godzinami 12ta a 15ta. Ewentualnie spotkac sie okolo 20ej, ale wtedy bede musial zwiac po godzinie (choc lepszy rydz, niz nic :P )

Piszcie, kiedy Wy mozecie :)

ps. Jezeli komus sie chce to niech wbija na moje gg:1937963. Zazwyczaj jestem gdzies tam na niewidocznym wieczorami :wink:

#10
wiec tak.. wstepnie moge powiedziec... niech bedzie, ze bede zawiadowca spotkania... podaje termin... piatek godzina 17 pod pregiezem?

kto moze niech sie wypowie... moze jeszcze zmienimy godzine...

#11
Ja w tej godzinie odpadam :/

Jak wspomnialem moge dopiero o 20ej... ale moze tak. Jakby sie reszta spotkala jakos o 19ej to moglbym dojsc do Was pozniej. Ktos by mi podal numer komorki i bym Was znalazl.

Tylko taki pomysl. Nie bede forsowal na sile. Jak nie tym to innym razem ;)


A TAK WOGOLE :P

Jakis plener w nastepny weekend? (16ty lub 17ty grudnia) :twisted:

Jak ktos zna fajne miejsce w okolicy wrocka to mam takie popychadlo ktorym mozna by sie gdzies przejechac i pofocic w fotoartsowym gronie :) Zrzuta na gaz i dawaj... Tak mi przyszlo do glowy :D

#12
gdyby ktos chcial sie dolaczyc to piszcie priv a dostaniecie moj nr komorki ;)

mozemy sie spotkac wczesniej polazic a jak ktos bedzie chcial dolaczyc to nie widze problemow ;)

czeklam na kolejnych chetnych...

#14
no to widze ze bedzie trzeba przełożyc spotkanie na godzine 20 :D

zawsze 2 osoby wiecej!
moze w takim razie nawet Soryan by dał rade?

Perek... Tobie by pasowała godzina 20?