dzieki za rok

#1
Dzieki wielkie za rok wspoluzytkowania !
Chcialem juz wczesniej, ale najpierw mnie nie bylo a potem forum nie bylo. Jestem juz rok na FA i ucze sie i podziwiam ( no i jak stwierdzilem w rozmowie z rastuchem - jestem mocno uzalezniony ). Teksty moje raczej nie wnosza za duzo , ale ja zdecydowanie wole kontakt face2face, moze jeszcze bede mial okazje sie wykazac :) Tak sie zlozylo ze kolec obchodzi FA-urodziny w tym samym czasie co ja - wiec ninijszym skladam Ci najlepsze zyczenia Krystian.



moze to troche nieskladne ale jestem w euforycznym nastroju po wieczornym kliknieciu w zakladke FA

#5
Dziękuję za życzenia :-)
Tobie również samych przyjemności życzę w wirtualnym życiu na FA.
BTW - przez rok, po dziś dzień, nie mam pojęcia jak czytać Twojego nick'a :?:
Pozdrawiam serdecznie :-)

#6
Dzieki za pozdrowienia !
kolec7 pisze:po dziś dzień, nie mam pojęcia jak czytać Twojego nick'a
Ja chyba juz to wyjasnialem - Kita tez pisala o nick'u kalamburze 8) . Mozna czytac: "ikstof", "krzysztof", "krzyżtof", "kszysztof" a mowia mi czasem jeszcze "iks" po prostu. Do wyboru ,do koloru :lol:

#8
Incuba pisze:miło, że jednak są ludzie lubiący FA - mydła nie mam na myśli
a bo to dziwne miejsce. irytujące i pociągające zarazem. czasem głupie, czasem wku**ia, ale i tak je kochasz. czasem masz go dość ale potem wracasz i czujesz się jak w domu. coś jak moja wielka miłość. pozdrowienia dla Pani Katarzyny - może kiedyś zmądrzeje