5 urodziny fotoarts

#1
jak co roku planuję zorganizować urodzinowe spotkanie użytkowników forum. Oficjalnie forum powstało 12 listopada...ale to dość późny termin. Dlatego też zastanawiam się nad bliższym terminem. Np ostatni weekend października.
Na chwilę obecną nie mam wybranego miejsca, ogólnie proponuję:
Jurę K-CZ
Beskidy

Czekam również na Wasze propozycje, osobiście dodam, że Bałtyk odpada..nie dojadę:)

Kiedyś jeden z użytkowników podał link do pensjonatu gdzieś w Jurze..ale nie pamiętam kto:)

Ok...znasz ciekawe miejsce, pensjonat w dobrej cenie, napisz:)

#7
Jeżeli proponowana przez Incubę Jura (jestem ZA !) - to może sugerowany już kiedyś przezemnie - Ojców
http://agroturystyka.jura.info.pl/bosak_grzegorz/
lub Pieskowa Skała
http://agroturystyka.jura.info.pl/glanowski_miroslaw/

Dokonując wyboru, należy wziąć pod uwagę m.innymi przewidywaną ilość uczestników.
W Ojcowie - willa "Zosia" - dysponuje 35 miejscami noclegowymi. "Pieskowa Skała" - zaledwie 12.


Byłem w obu obiektach i polecam je na miejsce "urodzinowego" spotkania...
Pięknie położone (OPN), - dogodny, dobry dojazd - parking - możliwość zamówienia posiłków - miejsce na ognisko - niedrogo...
Zresztą, poczytajcie w linkach.

A jesień jest tam miód, cud, ultramaryna... :wink:
Orgia barw...

#8
Osobiście skłaniam się w kierunku oferty morsko.pl
W ubiegłym roku domki w Żywcu zdały egzamin, także myślę,że i w tym będzie ok. W ofercie morsko.pl są również domki.

60 miejsc noclegowych w 15 czteroosobowych całorocznych domkach kampingowych "Brda".

Cennik:
domek kempingowy "Brda" STANDARD 130 zł / doba + energia
domek kempingowy "Brda" LUX 170 zł / doba + energia

Zarówno pokoje hotelowe jak i domki kempingowe wyposażone są w pełny węzeł sanitarny.

#10
na 99% się z lolką pojawimy. mój brat też wspominał, że chętnie by się wybrał, więc można zakładać, że przyjedziemy w czwórkę.

potwierdzę jak się pojawi konkretna data

#15
x-t0f pisze:do jakiej daty sie sklaniacie ? chyba trza juz cos pomyslec o rezerwacji ?
tak, w przyszłym tygodniu podam proponowany termin spotkania. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że będą to trzy dni: piątek raczej od popołudnia, sobota i niedziela włącznie.