16-18 listopada urodziny FA - lista

#1
3 dniowe spotkanie urodzinowe forum proponuję na weekend od piątku 16 listopada do 18 listopada włącznie.
Przyjazd w piątek wieczorem. wyjazd do domów w niedzielę.


Propozycja miejsca: http://www.turystykawpolsce.pl/noclegi/ ... e,833.html



Proszę o wpisanie się na listę w tym wątku, odpwiadając : jadę i na ile % ( bez skojrzeń z %...;) )


Zapraszam
Ostatnio zmieniony pn paź 29, 2007 2:19 pm przez Incuba, łącznie zmieniany 1 raz.

#3
na 90% jedziemy z Lolką (10% wypadki losowe - więc można nas liczyć). co do mojego brata (od jego obecności zależy min. ilość wolnych miejsc w moim bolidzie) dam odpowiedź do końca przyszłego tygodnia.

podsumowując: 2 osoby 90% + 2 osoby 55%

p.s. uzgodnijmy od razu na jakie domki się decydujemy, żeby nas nie rozsiało po całym ośrodku

Re: 16-18 listopada urodziny FA - lista

#8
Incuba pisze:3 dniowe spotkanie urodzinowe forum proponuję na weekend od piątku 16 listopada do 18 listopada włącznie.
Przyjazd w piątek wieczorem. wyjazd do domów w niedzielę.


Propozycja miejsca: www.morsko.pl ( z naciskiem na noclegi w domkach( proszę zapoznać się z miejscem, mapą dojazdu znajdującą się na stronie)



Proszę o wpisanie się na listę w tym wątku, odpwiadając : jadę i na ile % ( bez skojrzeń z %...;) )


Zapraszam
Mozna Was odwiedzic w piatek do poludnia? 16 mam akurat zjazd w szkole i musze jechac na weekend do Poznania, ale z domu mam do Morska 50km, wiec z rana moglbym wpasc.

#16
nie jest to dobry omysl przesowac to dalej wiele osob moglo cos poplanowac mozemy zastac juz snieg mysle ze jesli mamy juz cos zmieniac to albo miejsce albo chociaz na wczesniej niz na pozniej

#17
w takim razie mam dylemat... a czasu coraz mniej :|

edytując...
Przekonaliście mnie:) najpóźniej w poniedziałek rzucę propozycją miejsca BEZ ZMIANY DATY.

Proszę o możliwe szybką decyzję, ponieważ domek, który mam na tapecie dysponuje 20 pokojami...nie chciałbym aby pojawił się problem z noclegiem, stąd muszę mieć pewność ile osób się deklaruje:)

pozdrawiam