Przywitanie, pokłony & szacunek :)

#1
Witajcie Wszyscy :)

Dołączył do was kolejny użytkownik forum. Przymierzałem się do tego od jakiegoś czasu, aż w końcu zdecydowałem się na ten krok.

Mówcie mi Odiss, i tak więcej osób zna tą ksywkę niż moje imię. :) Fotografem zostałem z przypadku, gdyż w firmie w której się zatrudniłem jako grafik, potrzebny był ktoś do wykonywania zdjęć. Stopniowo w miarę rozpracowywania tajników pracy lustrzanką, rosło moje zainteresowanie fotografią. Aż w końcu doszło do tego że nie potrafię żyć bez aparatu :)

Ostatecznie przekonałem się o tym, że to moje życie, parę tygodni temu na wspólnej foto-sesji z koleżanką po fachu na ulicach Jelonki :)

Fakt, bardzo dużo mi jeszcze brakuje, a fakt że pracuję głównie w studio, doprowadza mnie nieraz do rozpaczy. Plener i zdjęcia "artystyczne" traktuję jako hobby. Może to i nawet lepiej :)

Fotografuję w pełni cyfrowo. Wydrukowane zdjęcia jakoś mnie nie pociągają.. takie ot digitalne zboczenie :)

I od razu przyznaję że jestem zagorzałym Canon'ierem :) Nie mam nic do innych marek aparatów, ale z żadnym nie pracuje mi się tak dobrze jak z EOSem. Sentyment ? Może tak :)

Milego dnia wszystkim :) Mam nadzieję że moje gadanie Was nie zanudziło :)