Re: Nexar wita

#2
nexar pisze:Dzień dobry.W poszukiwaniu tego co najlepsze w fotografii trafiłem i do was.
Dzień dobry!
Ups! :-) A jakiż drogowskaz w ten spsób opisany wskazał ci akurat to miejsce... :wink:

Engine galerii przedni... a zdjęcia... no cusz... mam nadzieję, że to co najlepsze w fotografii odkryjesz także w swoim patrzeniu na świat poprzez wizjer aparatu...

nexar wita

#4
Nie zrozumiałem podtekstu...No cusz....To co najlepsze w fotografii nie leży niestety na ulicy. Uczymy się wszyscy robiąc zdjęcia złe, zdjęcia przeciętne i takie sobie. Zdjęcia wybitne to rodzynki. Chociażby jednego takiego życzę Wam a potem sobie. Serdecznie pozdrawiam.

Re: nexar wita

#5
nexar pisze:Nie zrozumiałem podtekstu...No cusz....
Mówiąc więc kawa na ławę. :)

To co do tej pory zrobiłeś, to jeszcze IMHO troszku za mało, by wzbudzało zachwywty. Tym nie mniej jest wg mnie solidną podstawą, by ucząc się na już popełnionych błędach i wyciągając wnioski z tego co i jak robią inni, pójść o krok dalej i zacząć "rwać rodzynki jedna za drugą". :)
W każdym razie ja ci tego w 2008 roku życzę.

#6
Ja życzę tymbardziej wszystkim" trzymającym aparat w dłoni" aby w Nowym Roku wszystkie kolejne zrobione zdjęcia były lepsze. I lepiej zachwycać się cudzymi niż swoimi. Nie jestem jeszcze w pełni zadowolony z żadnego zrobionego przez siebie zdjęcia. Mam "sprzęt"( może to za dużo powiedziane, ale dla mnie to czym robię zdjęcia to wielkie wyzwanie) i już jakąś wiedzę o tym co robię, ale cóż z tego gdy brak praktycznych uwag w terenie. Z optymizmem jednak spoglądam w nadchodzący rok. Pozdrawiam.

http://www.fotonexar.com
cron