Spotkanie w Warszawie 23.02.08

#1
Ponieważ Rev przyjeżdża do Warszawy a plotki niosą, że kilka osób wypiłoby z nim piwo, proponuję spotkanie w sobotę w jakimś przytulnym miejscu o 19.00.
Chcę zarezerwować jakieś miejsce, dlatego pytanie, kto ewentualnie ma czas i chęć się spotkać.
Może macie jakieś propozycje, co do miejsca.

#7
Stara szafa, ale tam podobno Wam za intelektualnie :P ale dobre żarcie i wystrój wg mnie sympatycznosprzyjający :)
Chado na Chmielnej - z tym, że tam mało miejsca, trzeba by na pewno już rezerwować, za to dobre grzańce mają i piwo pszeniczne. Minus do żarcia tam oferty nie ma, jedynie słodkości.

Odzio gorąco pozdrawia, nie dobije do nas, bo szusuje we Włoszech :P

#8
A ja mysle ze wszystko jedno gdzie pojdziemy, Ela zadzwon w pierwsze miejsce jakie przyjdzie Ci do glowy moze byc pod gwiazdami zarezerwuj lokal i sie widzimy. Bo jak kazdy teraz 3 fajne miejsca wpisze to nie ustalimy miejsca wcale bedzie gorzej jak z ustaleniem wypadu plenerowego.

#10
W takim razie miejsce zarezerwowane na godz.19 w Klubie pod Gwiazdami - ul. Marszałkowska 85 (wejście od Hożej pod filarkami, północno-zachodnia część skrzyżowania :lol: , wjazd windą)
cron