MAJOWY PLENER 2008

#1
Dzieki uprzejmosci L-ki planujemy mały wypad majowy, miejsce znane niektorym z autopsji (pozostałym polecam archiwum FA), gdyz podobna impreza juz tam sie odbyła, mowa o wsi RAWKA koło Skierniewic. Termin dla wytrwałych 21-25.05 2008, ale mozna oczywiscie przyjechac pozniej czy wyjechac wczesniej. Warunki jak na symboliczny koszt imprezy sa OK, ale wrazliwych uprzedzam, ze w zaleznosci od liczebnosci stada jesli nie pomiescimy sie w domku, bedziemy sie ratowac namiotem i sliwowica :)
Do dyspozycji uczestnikow: kuchnia, ciepły prysznic, kominek i ognisko, wygodne miejsce na ekologicznej podłodze w domku lub namiocie, worek sprzetu foto, troche swiatła błyskowego... oraz za symbliczne 0,7l niezgłebione studnie wiedzy doswiadczonych w boju modow :)

Na dzien dzisiejszy zapowiedziało sie juz kilka osob, co niedługo osbiscie potwierdza:

- L-ka + 2 osoby
- Qba +1
- Tomkipert
- Grebuz + Lolka
- Macko + Domi
- Cygnus
- Rev
- Smigiel

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich odwaznych/chetnych fotografow i modelki, jesli tylko pogoda dopisze, gwarantujemy z tuzin udanych zdjec na łeba :)
Zgłoszenia chetnych jak i wszelkie dodatkowe zapytnia/informacje beda na bierzaco uzupełniane w tym watku.


POZDRAWIAM
rev

#4
No proszę, to tak jakby u mnie w domu. :-) Nawet nie wiedziałem, że to forum z Rawką ma jakieś reminiscencje. :-)

Jedno z pierwszych moich zdjęć zrobionych lustrzanką, tzw. oberwanka na Rawce :-)

Obrazek

#5
Bardzo bym chciał, wiele bym sie z pewnoscia od was nauczył, czy bierzecie amatorów?:)
Ale niestety jestem za granicą i nie dam rady;/
A w przyszłym roku?:)
moze juz nie będe takim amatorem:D

#7
Hej ludziska ... to ja wstępnie sie pisze na ten wyjazd.
Proszę tylko o zarezerwowanie dla mnie ostatnio zajmowanego miejsca na wieczorny spoczynek ;)

#10
3 dni przed...

Przypominam zainteresowanym, za 3 dni wyjazd na Rawke, oprocz sprzetu i sobie tylko wiadomych gadgetow zabieramy:

- srajtasme
- reczniki i inne sanitaria
- spiwory
- materace/karimaty

Elka bedzie na miejscu od 14:00, takze od 16-17 mozna sie zjezdzac, dokładna mapka dojazdu zostanie wklejona dzis wieczorem. Jakas kuchnia, gary i szkło tam sa, lodowka chyba tez ;) niemniej jak ktos jest przywiazany do swjego kubeczka nalezy nie zapomniec.

Czuwaj!
Druch Moderator

#11
Prosimy o nie zabieranie alkoholu wyjazd jak zawsze skupia sie na fotografii wiec wszelkiego rodzaju wysokoprocentowe trunki beda konfiskowane pprzez moderatorow bezzwrotnie ! ! !

Takie mnie sluchy doszly.

#15
Tylko nie zapomnijcie jakiś fotek nastrzelać,
żeby tu wkleić :!: :lol:
......ehhhh...nigdy nic nie wiadomo :D

Niech światło będzie z Wami :!:
Pozdrawiam. :-)




PS:
Letkiego kacora w poniedziałek rano Wam życzę :!: :!: :!: :)

#19
sorry za obsowe...
gwoli formalnosci: dream team
w aspekcie technicznym: canon rullez
w aspekcie werbalnym: szkoda ze pogoda nie dopisała i pełna zapowiadana frekwencja, niemniej i tak było miło... mam nadzieje ze ktos cos ciekawego ustrzelił...

;) POZDRO
Załączniki
canon_rullez.jpg
canon_rullez.jpg (149.86 KiB) Przejrzano 11822 razy
Dream_team.jpg
Dream_team.jpg (141.02 KiB) Przejrzano 11822 razy