SPOTKANIE WARSZAWA

#1
Ponieważ forum jeszcze zyje i jakos coraz wiecej ludzi dziala tu aktywnie mysle ze czas sie czegos napic. Probowalem zaproponowac cos na dzialce na weekend ale nic z tego nie bedzie bo weekendy wszyscy maja poplanowane a jak nie wszyscy to wiekszosc.
Wiec apeluje zebysmy znalezli jakos czas w tyg i spotkali sie na jakies male conieco... Jesli chodzi o mnie termin nie ma wiekszego znaczenia po 18.00 raczej znajde czas wiec rzucam przykladowo date 11.09.2008 (czwartek za tydzien). Znajda sie jacys chetni?

#9
A co do lokalu to nie ma juz naszego forumowego zaulka ale zauwazylem ze na brackiej na tylach smyka powstala knajpa zwiazana z fotografia maja zarcie procenty i wystawy zdjec na scianach. Nazywa sie to studio 10 czy cos takiego. Mysle ze jak na tego rodzaju spotkanie to moze byc niezle.

#10
jeśli chodzi o mnie, to następny tydzień powinien być OK - w ten czwartek wstrzeliłeś się w jedną imprę i dodatkowo wizytację z centrali :|
Odzia trza zaatakować oddzielnie, bo teraz to nie tak łatwo mi się z Nim skosultować ;-)

#14
Qba,
inicjatywa sluszna i bardzo mila.
Chetnie sie z Wami spotkam jednak permanentnie brakuje mi czasu...
Jezeli preferujesz czwartki to dopiero 26 wrzesien mi odpowiada. Dodam ze 24 lub 25 tez jest OK.
Pozdrawiam

#18
Kita_ pisze:
Widzę, żeś Qba przejął Odziowe obowiązki "spędzacza" degustatorów ;)
Kituś sam bym takowe spotkanie chętnie ustawił, ale natłok pracy i obowiązków skutecznie mi to uniemożliwa.
Qba wysłał mi sms'a w tej kwestii i stąd reakcja.
Chętnie się do Was przyłączę ale musimy jakoś "zestroić" terminy...
Pozdrawiam Was serdecznie :wink:
cron